Auto Partner odebrał Diament Forbesa | MOTOFAKTOR

Auto Partner odebrał Diament Forbesa

person Adrian Januszkiewicz 26/04/2019

11 kwietnia w Katowicach w Hotelu Monopol wręczono Diamenty Forbesa dla firm z województwa opolskiego i śląskiego. Wśród laureatów znalazł się Auto Partner.

Końcem stycznia 2019 Auto Partner SA został wyróżniony Diamentem Forbesa 2019 w kategorii firm z dużym przychodem ze sprzedaży powyżej 250 ml zł. Spółka zajęła pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu na liście województwa śląskiego w kategorii firm dużych, a także 27. miejsce na liście ogólnopolskiej.

 

Nagrodę w imieniu Zarządu spółki Auto Partner SA odebrali Małgorzata Kania oraz Michał Breguła. Breguła (Dyrektor finansowy i Członek Zarządu) w krótkim przemówieniu, podziękował za wyróżnienie, podsumował 25 lat rozwoju firmy Auto Partner SA oraz nieustanne dążenie do bycia jednym z największych dystrybutorów części samochodowych w Polsce. Obecność w gronie laureatów Diamentów Forbesa jest świadectwem wiarygodności spółki wśród partnerów biznesowych oraz silnej pozycji na współczesnym rynku.

 

Diamenty Forbesa to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce opracowywane przez wywiadownię Bisnode Polska wspólnie z miesięcznikiem „Forbes” na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS za okres 2013-2017. Nagrodzone firmy, które wykazały się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych, dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym – na kategorie firm małych, średnich i dużych.

 

W trakcie gali w Katowicach odbył się panel „Finansowanie rozwoju innowacji w przedsiębiorstwach”. Galę wręczenia Diamentów Forbesa poprowadził Roman Młodkowski.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).