Auto Nostalgia - minęły 2 dni retro motoryzacji | MOTOFAKTOR

Auto Nostalgia - minęły 2 dni retro motoryzacji

Targi Auto Nostalgia stworzyły niepowtarzalny klimat, związany z zabytkowymi pojazdami. Wydarzenie odwiedziło 11 525 zwiedzających.

Niezwykła ekspozycja

Przez ostatnie dwa dni EXPO XXI znajdowało się w centrum uwagi wszystkich miłośników zabytkowych pojazdów, którzy mogli podziwiać modele pochodzące z najróżniejszych epok. Kilkudziesięciu wystawców na czele z Klubem Zabytkowych Mercedesów, Porsche Club Poland, Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, czy Muzeum Wena przygotowali zapierającą dech w piersiach ekspozycję. Doskonałym uzupełnieniem była także obecność prywatnych kolekcjonerów, którzy zaprezentowali swoje perełki.

 

Wielu zwiedzających zabierze z Auto Nostalgii ze sobą nie tylko wspomnienia, ale również nowe pojazdy, które wzbogacą prywatne kolekcje. Miłośnicy zabytkowych aut mogli wybierać z kilkudziesięciu samochodów dostępnych w strefie Giełdy Klasyków oraz na stoiskach wybranych wystawców. Coś dla siebie znaleźli także fani kina, którzy mogli podziwiać modele występujące w znanych filmowych produkcjach.

Tegoroczna odsłona Auto Nostalgii dostarczyła zwiedzającym wielu niezapomnianych wrażeń. Doskonała frekwencja jest potwierdzeniem niesłabnącego zainteresowania tematyką zabytkowych pojazdów. Ogromnie cieszymy się, że wydarzenie powróciło do Warszawy i już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji targów – podsumował Bartosz Dembiński, dyrektor projektu Auto Nostalgia.

 

Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Przez dwa dni targi Auto Nostalgia odwiedziło 11 525 uczestników.

Kolejne wydarzenia już niebawem

Auto Nostalgia powróci na EXPO XXI w 2023 roku. Przyszłoroczna edycja targów została zaplanowana na 22-23 kwietnia. Na kolejne emocje związane z retro motoryzacją nie trzeba jednak czekać aż rok. W ostatni weekend października na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się Retro Motor Show. Miłośnicy klasycznych pojazdów już dziś mogą zaznaczyć w kalendarzach datę 28-30 października 2022.

 

Źródło: Auto Nostalgia

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).