Auto Land przeniósł oddział w Ostrołęce | MOTOFAKTOR

Auto Land przeniósł oddział w Ostrołęce

person Adrian Januszkiewicz 2/10/2019

Po 15 latach funkcjonowania przy ul. Warszawskiej, Auto Land Ostrołęka przeniesiono do nowego obiektu.

Od 1 października Auto Land Ostrołęka znajduje się na ulicy Insurekcyjnej 6a (za galerią Alius). Dogodne położenie w centrum miasta, parking, przestronny dział sprzedaży oraz powiększony magazyn to niewątpliwe atuty nowego obiektu. W doborze części i akcesoriów samochodowych wesprze Państwa nasza doświadczona kadra. Zapraszamy klientów indywidualnych i hurtowych do kontaktu telefonicznego lub mailowego: tel. ,

 

Dane teleadresowe:

 

  • Ostrołęka, 07-410 ul. Insurekcyjna 6a,
  • tel.029 769 30 55
  • Godziny otwarcia: 8:00-18:00, sob. 8:00-14:00
  • Kontakt e-mail:  ostroleka@auto-land.pl

Auto Land Polska S.A. to wiodący w północno-wschodniej Polsce dystrybutor części samochodowych. Sieć dystrybucji to obecnie 90 filii i oddziałów. Od początku działania (rok założenia 1991) firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, zarówno produkcji europejskiej jak i azjatyckiej.

 

Od 2008 roku Auto Land rozwija własną markę części samochodowych Maxis Parts, która obejmuje 24 linii produktowych i systematycznie się rozszerza. Od 2010 roku działa grupa warsztatów stowarzyszonych z Auto Land, pod nazwą Land Serwis. W tym czasie został również wdrożony projekt Land Grupa – grupa zakupowa zrzeszająca silnych regionalnych dystrybutorów części samochodowych. Pierwszym partnerem Land Grupy została firma Arpol Motor Company z Torunia. Z kolei 1 stycznia 2012 do tego grona dołączyła również firma Stachmot Sp. z.o.o. z Krakowa.

 

W grudniu 2014 roku Auto Land przeniósł swój magazyn centralny do Stawigudy koło Olsztyna, dzięki czemu powierzchnia magazynowa osiągnęła powierzchnię 10 300 m kw. Nowy magazyn wyposażony jest w taśmociągi, windy oraz nowoczesny sorter. Magazyn pracuje na dwóch zmianach obsługując 24 trasy dzienne i nocne, łącznie wysyłając około 22 000 szt. części na dobę. 1 lipca br. spółka dokonała fuzji z Arpol Motor Company.

 

Od 2007 roku firma realizuje plan rozbudowy sieci dystrybucji do poziomu ogólnopolskiego. W ostatnich latach powstały punkty sprzedaży w takich miastach jak Gdańsk, Poznań, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Piaseczno, Wałbrzych, Piotrków Trybunalski, Szczecin czy Łódź.

 

Auto Land Polska S.A. jest laureatem wielu nagród, m.in. Gazela Biznesu w latach 2009-2014, Lista 2000 Rzeczpospolitej, Diamenty Forbes. W najnowszej publikacji rankingu Diamenty Forbes 2017 dla województwa Warmińsko-Mazurskiego, nasza firma zajęła 3 miejsce pod względem przychodów wśród firm pow. 250 mln obrotu.

 

Auto Land jest członkiem Nexus Automotive International.

 

Źródło: Auto Land

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).