Auto Land inwestuje w rozwój filii | MOTOFAKTOR

Auto Land inwestuje w rozwój filii

person Adrian Januszkiewicz 7/02/2020

Auto Land otworzył filię w Augustowie i rozpoczął budowę dwóch kolejnych w Ełku i Wałbrzychu.

Otwarciem nowej filii i rozpoczęciem budowy dwóch kolejnych oddziałów Auto Land pochwalił się na profilu firmy na Facebooku.

 

Filia w Augustowie powstała przy ul. Mazurskiej 21. Doświadczona obsługa, magazyn o pow. 340 m2 i 3 samochody mają zapewnić klientom sieci szybką dostawę i precyzyjny dobór części. Zamówienia w Auto Land Augustów można składać mailowo: augustow@auto-land.pl lub telefonicznie 87 641 34 34; 603 121 145. Punkt czynny od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00 i w soboty od 08:00 do 14:00.

Kolejne filie już są w budowie. Powstające już oddziały w Ełku i Wałbrzychu mają zapewnić klientom lepszą dostępność do produktów oferowanych przez  Auto Land.

Budowa kolejnych w Polsce filii Auto Land, to jeden z kluczowych celów sieci na jej rozwój, o czym szerzej dla Motofaktor.pl mówił jej prezes, Janusz Andrzejewski.

 

Źródło: Auto Land

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).