Auto-Elements ma własną witrynę internetową | MOTOFAKTOR

Auto-Elements ma własną witrynę internetową

person Adrian Januszkiewicz 17/01/2022

Firma Auto-Elements zaprasza do odwiedzenia swojej najnowszej strony - www.auto-elements.pl.

Po zakończeniu całego cyklu projektowania i testów, nowa strona www Auto-Elements została udostępniona publicznie z początkiem 2022 roku. Stronę wykonano z zastosowaniem najnowszych technologii oraz zoptymalizowano pod kątem aktualnych wymogów UI i UX (szybkie ładowanie, estetyczny wygląd, intuicyjna nawigacja, obsługa ekranu dowolnej rozdzielczości itd.). Czy to się udało, najlepiej ocenić samemu.

 

Strona jest swoją treścią adresowana zarówno do autoryzowanych i niezależnych serwisów napraw powypadkowych, jak do operatorów sieci napraw i administratorów floty. To co merytorycznie odróżnia stronę www.auto-elements.pl od innych portali to fakt, że bardzo dużo miejsca poświęcono na niej zagadnieniom ogólnym (np. GVO, klasyfikacja części zamiennych, likwidacja szkód ubezpieczeniowych, sytuacja na rynku napraw, nowe wytyczne KNF – linki, przepisy, opracowania), więc można z niej korzystać także w celach informacyjnych.

 

Firma Auto-Elements z Katowic jest multi-dostawcą części do napraw powypadkowych wszystkich marek, z 30-letnim doświadczeniem. Oferuje i dostarcza w cenach hurtowych komplet części dowolnej kategorii – oryginały serwisowe [O], części pierwszomontażowe [Q] i zamienniki [P].

 

Z pomocą nowej strony www.auto-elements.pl można zapisać się do bezpłatnego, cotygodniowego newslettera z nowinkami z rynku motoryzacyjnego i ubezpieczeniowego, pobrać bezpłatną aplikację spektrum do doboru części zamiennych czy zapoznać ze szczegółami oferty rynkowej.

 

Źródło: Auto-Elements

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).