Atrakcyjniejszy VW Golf VII dzięki OSRAM | MOTOFAKTOR

Atrakcyjniejszy VW Golf VII dzięki OSRAM

person Redakcja 22/10/2019

Dzięki ofercie OSRAM właściciele modelu Golf VII zyskali sposób na legalną modernizację swojego oświetlenia przedniego i kierunkowskazów w lusterkach.

Dzięki technologii LED samochód wygląda bardziej nowocześnie, a dzięki większej ilości światła bezpieczeństwo podczas jazdy i manewrów na drodze znacznie się poprawia.

 

OSRAM oferuje nowoczesne zamienne reflektory do VW Golfa siódmej generacji (modele 08/2012-2017). Wymiana przednich lamp na modele OSRAM LEDriving jest prosta, zapewnia poprawę widoczności oraz odmienia wygląd samochodu. Lampy OSRAM LEDriving do VW Golfa mają homologację ECE, dzięki czemu można ich używać w czasie jazdy po publicznych drogach.

 

Zamienniki lamp do VW Golfa korzystają z najnowocześniejszego oświetlenia diodowego. Przy użyciu LED-ów realizowane są wszystkie funkcje świateł przednich: mijania, drogowe, do jazdy dziennej, kierunkowskazy oraz pozycyjne. Tak wyposażone modele OSRAM LEDriving gwarantują znaczną poprawę jakości światła, niezależnie od tego, czy samochód w pierwszym wyposażeniu miał lampy ksenonowe, czy halogenowe. W przypadku porównania z tymi ostatnimi, światło jest bielsze nawet do 100%. Dodatkowo reflektory OSRAM LEDriving poprawiają jasność świecenia nawet do 200% (w porównaniu z minimalnymi wymaganiami normy ECE). W trybie świateł drogowych widoczność może wzrosnąć do 200 m przed samochodem. Diody w zamiennikach przednich lamp do VW Golfa produkowanych przez OSRAM mają temperaturę barwową 6000 K, co oznacza chłodne, białe światło.

Światła OSRAM LEDriving do VW Golfa są dostępne w trzech wersjach różniących się estetyką. Odmiana Black Edition jest wykończona czarnymi akcentami, Chrome Edition ma chromowane elementy wewnątrz reflektora, dookoła lamp pozycyjnych i nad kierunkowskazami, a GTI Edition – charakterystyczny czerwony pas w reflektorze i czarne, pełne połysku wykończenie.

 

Jako uzupełnienie przednich świateł LEDriving do VW Golfa OSRAM oferuje również zamienniki kierunkowskazów montowanych w bocznych lusterkach o nazwie Dynamic Mirror Indicator. Źródłem światła w kierunkowskazach również są LED-y. Dynamiczny sposób prezentacji światła zsynchronizowany z kierunkowskazami w lampach głównych sprawia, że wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie i są znacznie łatwiejsze do zauważenia przez kierowców jadących z przeciwka.

Zamienniki przednich świateł OSRAM do VW Golfa VII mają 2-letnią gwarancję, spełniają wymagania normy IP69K i są znacznie trwalsze niż fabryczne lampy halogenowe. W dodatku nie wymagają systemu samopoziomowania ani spryskiwaczy. Wymiana przednich lamp i dynamicznych kierunkowskazów do lusterek na modele LEDriving jest łatwa i szybka (plug & play), a zapewni ich użytkownikom znaczną poprawę bezpieczeństwa jazdy. Nie bez znaczenia jest też atrakcyjny wygląd, który powoduje, że samochód prezentuje się znacznie lepiej na drodze.

 

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).