Atrakcyjne nagrody w kalendarzu adwentowym DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Atrakcyjne nagrody w kalendarzu adwentowym DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 26/11/2018

Marka DT Spare Parts przygotowała wiele niespodzianek w internetowym kalendarzu adwentowym w Premium Shopie.

Każde z 24 okienek zawartych w kalendarzu ukrywa coś nowego: od 1 do 24 grudnia 2018 użytkownicy Premium Shop mają możliwość zamówienia wybranych produktów i jednocześnie uzyskania cennych nagród. Co jeszcze kryje się za drzwiami internetowego kalendarza adwentowego – warto sprawdzić.

 

Wśród klientów DT Spare Parts dobrze przyjęła się akcja powitalna Premium Shopu. Od sierpnia do listopada 2018 nowi użytkownicy mieli szansę wygrać bonusy – korony – o łącznej wartości 20 tys. euro. Wielu klientów warsztatowych skorzystało z okazji, aby zarejestrować się w Premium Shopie DT Spare Parts. Co miesiąc wybiera się dziesięciu zwycięzców, którzy otrzymali już cenne nagrody za zdobyte korony.

 

Premium Shop działa w następujący sposób: Kupując produkty marki DT Spare Parts od jednego z partnerów dystrybucyjnych Diesel Technic, klienci warsztatowi otrzymają kody koron, które są wydrukowane na etykiecie artykułu na opakowaniu. Łatwo je zauważyć: są drukowane na żółtym tle obok korony. Za każdym kodem korony jest pewna ilość koron.

 

Klienci warsztatowi wpisują kod korony w sklepie premium  po bezpłatnej rejestracji. Następnie ta kwota koron zostaje zaksięgowana na koncie klienta. Im więcej produktów jest kupowanych, tym więcej koron jest zbieranych.

 

Aby nie przegapić żadnego dnia i niespodzianki w internetowym kalendarzu adwentowym, należy zarejestrować się za darmo na stronie sklepu, bo każde okienko kalendarza adwentowego otwarte jest tylko przez jeden dzień.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).