Atrakcyjne nagrody w kalendarzu adwentowym DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Atrakcyjne nagrody w kalendarzu adwentowym DT Spare Parts

Marka DT Spare Parts przygotowała wiele niespodzianek w internetowym kalendarzu adwentowym w Premium Shopie.

Każde z 24 okienek zawartych w kalendarzu ukrywa coś nowego: od 1 do 24 grudnia 2018 użytkownicy Premium Shop mają możliwość zamówienia wybranych produktów i jednocześnie uzyskania cennych nagród. Co jeszcze kryje się za drzwiami internetowego kalendarza adwentowego – warto sprawdzić.

 

Wśród klientów DT Spare Parts dobrze przyjęła się akcja powitalna Premium Shopu. Od sierpnia do listopada 2018 nowi użytkownicy mieli szansę wygrać bonusy – korony – o łącznej wartości 20 tys. euro. Wielu klientów warsztatowych skorzystało z okazji, aby zarejestrować się w Premium Shopie DT Spare Parts. Co miesiąc wybiera się dziesięciu zwycięzców, którzy otrzymali już cenne nagrody za zdobyte korony.

 

Premium Shop działa w następujący sposób: Kupując produkty marki DT Spare Parts od jednego z partnerów dystrybucyjnych Diesel Technic, klienci warsztatowi otrzymają kody koron, które są wydrukowane na etykiecie artykułu na opakowaniu. Łatwo je zauważyć: są drukowane na żółtym tle obok korony. Za każdym kodem korony jest pewna ilość koron.

 

Klienci warsztatowi wpisują kod korony w sklepie premium  po bezpłatnej rejestracji. Następnie ta kwota koron zostaje zaksięgowana na koncie klienta. Im więcej produktów jest kupowanych, tym więcej koron jest zbieranych.

 

Aby nie przegapić żadnego dnia i niespodzianki w internetowym kalendarzu adwentowym, należy zarejestrować się za darmo na stronie sklepu, bo każde okienko kalendarza adwentowego otwarte jest tylko przez jeden dzień.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).