Assay oraz IPA podejmują współpracę przy budowie EV | MOTOFAKTOR

Assay oraz IPA podejmują współpracę przy budowie EV

person Adrian Januszkiewicz 26/07/2019

Grupa Assay nawiązała współpracę ze Stołeczną Grupą Wojewódzką IPA, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji.

Obecnie, niezależny fundusz inwestycyjny Assay wspiera stowarzyszenie Region “Pałac Mostowskich” IPA poprzez współorganizację wydarzeń oraz przekazywanie środków na rzecz jego bieżącej działalności. Kooperacja podmiotów ma charakter długofalowy i swoim zakresem obejmie opracowanie prototypu użytkowego elektrycznego samochodu.

Współpraca z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji to dla nas ogromne wyróżnienie. Assay szuka pionierskich rozwiązań w obszarach o wysokim potencjale wzrostu. Inwestujemy w przedsiębiorstwa, które oferują rozwiązania odpowiadające na bieżące potrzeby społeczeństwa. W obszarze elektromobilności jesteśmy partnerem dla marki Elimen i TrybEco. Dzięki temu, możemy zrealizować projekt opracowania samochodu elektrycznego dostosowanego do potrzeb instytucji zajmujących się bezpieczeństwem, przy wsparciu Stołecznej Grupy Wojewódzkiej IPA. Łukasz Blichewicz Senior Partner w Assay

Rozwój elektromobilności odpowiedzią na obecne wyzwania społeczne

Odpowiadając na bieżące potrzeby społeczeństwa, Assay inwestuje, między innymi, w spółki, które oferują pionierskie rozwiązania w obszarze elektromobilności. W portfelu funduszu znajdują się takie firmy jak: Elimen i TrybEco.

 

Elimen to polska firma z branży motoryzacyjnej. Firma stworzyła E-VN1 – pierwszy samochód elektryczny oparty o strukturę kompozytową, w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Dzięki innowacyjnej polskiej myśli technologicznej jest lekki, ekonomiczny i ekologiczny. Ma też bardzo szerokie zastosowanie dla logistyki. Zespół stworzył również pierwszy, polski, elektryczny samochód do rallycrossu – E-RX1. Firma planuje uruchomić pierwszą na świecie ligę Rallycrossu Elektrycznego, zostając równocześnie jej akredytowanym promotorem.

 

TrybEco to polska marka rowerów i skuterów elektrycznych, stworzona z pasji i doświadczenia. Produkty marki TrybEco wyróżniają się oryginalnym designem i wysoką jakością. Co więcej, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i są zgodne z unijnymi wymogami.

 

Pojazdy elektryczne marki Elimen i TrybEco będzie można zobaczyć i przetestować podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Święta Policji. Wydarzenie odbędzie się jutro, 27 lipca 2019 r., w Warszawskim Centrum Sportu Młodzieżowego “Agrykola” przy ul. Myśliwieckiej 9 w Warszawie.

 

Źródło: Assay

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).