Asortyment Smart Nord w ofercie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Asortyment Smart Nord w ofercie Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 22/12/2020

W drugim półroczu 2020 roku do oferty Inter Cars dołączył asortyment włoskiej firmy Smat Nord skierowany na segmenty autobusowy i agro.

Smat Nord to jeden ze światowych liderów w produkcji lusterek wstecznych oraz związanymi z nimi akcesoriami. Firma działa od 1965 roku, a w swoją główną siedzibę ma w Almese na północy Włoch. Produkcja Smat Nord nastawiona jest na różnego rodzaju pojazdy, choć firma wytwarza lusterka wsteczne głównie do maszyn rolniczych i budowlanych, autobusów, pojazdów przemysłowych oraz motocykli. Wśród głównych klientów włoskiego przedsiębiorstwa z rynku OE są takie firmy jak: SDF, John Deere, Kubota, Manitou, Bobcat, Doosan, Class, JCB, CNH i Solaris Bus.

 

Produkcja firmy zorganizowana jest tak, aby mogła ona dostarczać zarówno duże, jak i małe zamówienia, w zależności od potrzeb i możliwości zamawiającego. Firma posiada szeroką sieć dystrybucji w Europie i w Stanach Zjednoczonych, która z końcem 2020 roku powiększona została o Inter Cars. Od teraz klienci największego dystrybutora części zamiennych w Polsce również mogą zakupić – bezpośrednio w filii lub za pośrednictwem Katalogu Online i e-Cat – produkty Smat Nord.

Aby sprostać wymaganiom klientów i spełnić restrykcyjne przepisy stosowane w różnych europejskich krajach, firma stale powiększa i udoskonala swoją ofertę. Obecnie posiada ponad 2000 części, a większość produktów daje duże możliwości personalizacji i pasuje do różnego rodzaju pojazdów. Kompleksową ofertę dostawcy znaleźć można na stronie internetowej www.smatnord.com.

Indeksy w Katalogu Online:

Rynek autobusowy:

 

 • 1905.024.105
 • 0004.316.843
 • 0004.316.846
 • 1905.024.061
 • 1905.024.002
 • 0000.059.859

Rynek agro:

 

 • 9407D26
 • 1829025
 • 5251025
 • 9408012
 • 6410025

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).