AS-PL zmienia adres rejestrowy | MOTOFAKTOR

AS-PL zmienia adres rejestrowy

person Adrian Januszkiewicz 19/12/2018

Od 1 stycznia 2019 r. zmieniony zostanie adres w danych rejestrowych spółki z ulicy Myśliwskiej na ulicę Michałki, gdzie znajduje się Centrala firmy.

Zmianie ulegnie też adres umieszczany na fakturach VAT, umowach oraz innych dokumentach.

 

Jest to wynikiem edycji adresu spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz z formalnym przeniesieniem działalności spółki do jej centrali znajdującej się przy ul. Michałki 32. Numery NIP, REGON i KRS pozostają bez zmian.

 

Od 1 stycznia 2019 roku wszystkie dokumenty, faktury oraz korespondencję trzeba będzie kierować na adres:

 

AS-PL Sp. z o.o.
ul. Michałki 32
80-716 Gdańsk
NIP: 957 109 06 56

 

Podczas ponad 25 letniej historii spółkę cechuje intensywny rozwój oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Historia AS-PL sięga początku lat 90. Kamieniami milowymi dla Spółki był rozwój rynków zbytu poprzez rozpoczęcie działalności eksportowej na początku XXI wieku oraz poszerzenie oferty alternatorów i rozruszników o produkty pod własną marką „AS”. Kolejnym ważnym wydarzeniem było przeniesienie siedziby do nowoczesnego budynku przy ulicy Michałki w Gdańsku, gdzie zlokalizowano także potężne Centrum Logistyczne.

 

W 2016 roku, w oparciu o trendy rynkowe oraz zapotrzebowanie klientów, uruchomiono nowoczesną linię produkcyjną i regeneracyjną oraz magazyn zlokalizowane w Lubichowie.

 

W 2018 roku firma postawiła na najwyższe standardy. Wdrożono certyfikat ISO 9001:2015 (w miejsce ISO 9001:2008). Szeregi pracowników firmy powiększyły się do prawie 300 osób, a współpraca z dystrybutorami i hurtownikami części zamiennych jest prowadzona w ponad 60 krajach na całym świecie. Do powołanej w 2017 roku spółki AS-PL UK z siedzibą w Londynie, dołączyła nowa siedziba Działu Handlowego wraz z magazynem zlokalizowana w Panattoni Park Gdańsk IV.

 

Rok 2019 będzie dla firmy czasem podejmowania kolejnych wyzwań, poszerzania oferty o nowe produkty oraz dalszego rozwoju.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).