AS-PL z wyróżnieniem podczas gali "Gryf Gospodarczy 2021" | MOTOFAKTOR

AS-PL z wyróżnieniem podczas gali "Gryf Gospodarczy 2021"

person Adrian Januszkiewicz 28/10/2021

Spośród 32 firm biorących udział w konkursie firma AS-PL znalazła się w gronie finalistów "Pomorskiej Nagrody Gryf Gospodarczy 2021".

Spółka nominowana w kategorii “Lider Eksportu – średnie i duże przedsiębiorstwo” została wyróżniona specjalnym medalem oraz dyplomem. Nagrodę przedstawicielowi firmy wręczył Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz członkowie kapituły konkursowej. Marszałek podczas wystąpienia podziękował wyróżnionym firmom za ogromny wkład włożony w rozwój gospodarki regionalnej oraz za promowanie odpowiedzialnego biznesu.

Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że nasza firma została doceniona i znalazła się w gronie najlepszych pomorskich przedsiębiorstw oraz finalistów nagrody w kategorii „Lider Eksportu średnie i duże przedsiębiorstwo. Przyznanie tego prestiżowego wyróżnienia jest dla naszej firmy szczególną nobilitacją i uznaniem, że poprzez dynamiczne rozwijanie naszej działalności eksportowej wpływamy jednocześnie na rozwój regionu pomorskiego. Robert Snider Dyrektor Marketingu w AS-PL Sp. z o.o.

Konkurs organizowany jest przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.

 

Źródło: AS-PL

Zdjęcia: Piotr Połoczański

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).