AS-PL z piątą „Gazelą Biznesu” | MOTOFAKTOR

AS-PL z piątą "Gazelą Biznesu"

person Adrian Januszkiewicz 23/12/2022

Spółka AS-PL już piąty rok z rzędu znalazła się w prestiżowym rankingu „Gazele Biznesu” organizowanym przez dziennik "Puls Biznesu".

 

Przedstawiciele AS-PL przyznają, że to wyróżnienie jest dla nich bardzo ważne, szczególnie w roku, w którym spółka obchodzi jubileuszową 30. rocznicę powstania. Cieszą się, że od pięciu lat nasze wyniki zapewniają AS-PL miejsce w zestawieniu, co w ich ocenie jest efektem ciężkiej pracy całego zespołu.

 

„Gazele Biznesu” to organizowany od 2000 roku najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking firm w Polsce. Obecność w nim oznacza, że spółka AS-PL należy do elity dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

 

Gazelą Biznesu mogła zostać firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2019 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe, umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowanych zostało 4597 firm z całej Polski.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).