AS-PL: wydłużona gwarancja | MOTOFAKTOR

AS-PL: wydłużona gwarancja

person Adrian Januszkiewicz 2/08/2018

W związku z dynamicznym rozwojem, firma AS-PL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów i informuje o zmianach dotyczących gwarancji i miejsca wysyłki reklamacji.

Od dnia 1 sierpnia 2018 r. okres gwarancji na wszystkie produkty AS-PL został wydłużony z 12 do 24 miesięcy. Dotyczy to produktów zakupionych od 01.08.2018 r. Dla produktów zakupionych przed 01.08.2018 r. obowiązuje nadal 12 miesięczny okres gwarancji.

 

Wraz z wydłużeniem okresu gwarancji, zmianie ulega także adres wysyłki produktów reklamowanych. Od dnia 1 sierpnia 2018 roku, reklamacje należy wysyłać na nowy adres:

 

AS-PL Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 53
83-240 Lubichowo

 

Dodatkowe pytania można kierować pod bezpłatny numer infolinii: 800 007 098.

 

Szczegółowe warunki gwarancji można pobrać pod linkiem.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).