AS-PL weźmie udział w Targach Autopromotec 2019 | MOTOFAKTOR

AS-PL weźmie udział w Targach Autopromotec 2019

person Adrian Januszkiewicz 13/05/2019

Pod koniec maja br. odbędą się targi Autopromotec, gdzie będą obecni przedstawiciele spółki AS-PL, aby promować i przybliżać ofertę firmy.

Pracownicy AS-PL Sp. z o.o. obecni na wydarzeniu zaprezentują aktualną ofertę oraz najlepiej sprzedające się produkty na rynku włoskim. Wszystkich obecnych spółka zaprasza do Hali nr 18 na stoisko D30.

 

W tym roku odbędzie się 28. edycja targów Autopromotec w Bolonii we Włoszech w dniach 22-26 maja. Wydarzenie to, co roku kumuluje wokół siebie mnóstwo zainteresowanych. Poprzednia 27. edycja w 2017 roku zgromadziła ponad 1500 wystawców z 53 krajów i blisko 160 tys. odwiedzających z całego świata. Tematyka targów podzielona jest na trzy sektory, tj. narzędzia wyposażenia warsztatu, opony wraz z osprzętem oraz części zamienne z usługami. Podział hal wystawowych na poszczególne branże będzie na pewno pomocny w planowaniu wizyty na jednych z największych targów motoryzacyjnych we Włoszech.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).