AS-PL w rankingu TOP 100 Pomorza | MOTOFAKTOR

AS-PL w rankingu TOP 100 Pomorza

person Adrian Januszkiewicz 24/11/2022

Po raz trzeci spółka AS-PL pojawia się w rankingu przygotowanym przez "Dziennik Bałtycki", będąc wśród firm z najwyższym wskaźnikiem eksportu, zysku brutto i dynamiki przychodów za 2021 rok.

 

Ranking TOP 100 to jedyne takie zestawienie największych firm, ich wyników finansowych, inwestycji, eksportu i zatrudnienia ukazujący się od 26 lat. Spółka AS-PL pojawiła się w rankingu już dwukrotnie w 2018 i 2019 roku. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ wśród setek firm z województwa pomorskiego, tylko te z najlepszymi wynikami mogą cieszyć się obecnością na liście.

 

AS-PL znalazła się m.in. w kategorii „Najlepszy Eksporter”, w której jest tylko 19 firm z regionu. Dodatkowo pojawiła się na wysokich miejscach w zestawieniu, w którym pod uwagę brano zysk brutto i dynamikę przychodów za cały 2021 rok.

 

Źródło: AS-PL

Zdjęcie główne: Jakub Steinborn

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).