AS-PL w rankingu TOP 100 Największych Firm na Pomorzu | MOTOFAKTOR

AS-PL w rankingu TOP 100 Największych Firm na Pomorzu

person Adrian Januszkiewicz 2/10/2018

Kolejne wyróżnienie dla firmy AS-PL Sp. z o.o. przyznane tym razem przez redakcję Dziennika Bałtyckiego.

Tegoroczny ranking TOP 100 Największych Firm na Pomorzu skupia przedsiębiorstwa, które w 2017 zanotowały największe przychody ze sprzedaży, ponadto przeznaczyły nakład na nowe inwestycje oraz zatrudniają dużą liczbę osób.

 

Firma AS-PL plasuje się na wysokiej pozycji, osiągnąwszy w 2017 roku blisko 122 mln złotych przychodów ze sprzedaży. Spółka zatrudnia obecnie już prawie 300 osób w dwóch lokalizacjach, a wkrótce planuje otwarcie nowego magazynu i siedziby Działu Handlowego o łącznej powierzchni aż 3500 m2.

 

Wśród liderów znalazły się spółki, które w Polsce osiągają rekordowe wyniki. Ranking przedstawiany jest od 1996 roku i tegoroczna edycja jest już 22. Wyniki dowodzą, iż w 2017 roku firmy zwiększyły swoje wyniki finansowe oraz położyły większy nacisk na inwestycje (w porównaniu do wcześniejszych lat). Umiarkowanie natomiast wzrósł poziom zatrudnienia.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).