AS-PL: targi w Kenii i Włoszech zakończone sukcesem | MOTOFAKTOR

AS-PL: targi w Kenii i Włoszech zakończone sukcesem

person Redakcja 4/06/2022

Firma AS-PL zaprezentowała swoje produkty na targach Autoexpo w Nairobi i Autopromotec w Bolonii.

Targowy maraton firma AS-PL rozpoczęła od Autoexpo Africa, czyli dużego wydarzenia, które odbywało się w stolicy Kenii, Nairobi. W dniach 19-21.05 przedstawiciele AS-PL byli do dyspozycji klientów i osób zainteresowanych działalnością firmy.

Autoexpo to kolejne tak duże wydarzenie w tym regionie. Obecność na tego typu imprezach sprzyja podnoszeniu świadomości marki oraz pozytywnie wpływa na jej odbiór przez Klientów. Dlatego bardzo cieszymy się, że mogliśmy być częścią targów Autoexpo i spotkać się z osobami zainteresowanymi działalnością AS- PL. Paweł Kotala Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o.

 

Kilka dni później, we włoskiej Bolonii, rozpoczęły się targi Autopromotec, na których obecne były reprezentantki Działu Handlowego – Maria, Aneta i Izabela. Podczas tego wydarzenia, stoisko odwiedziło wiele osób zainteresowanych działalnością polskiej spółki, a nasze reprezentantki odpowiadały na pytania klientów.

Autopromotec to jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym targowym kalendarzu. Autopromotec skupia wokół siebie specjalistów z wielu dziedzin branży motoryzacyjnej, przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej i rodzinnej atmosfery. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko. Cieszymy się, że po tak długiej przerwie mogliśmy spotkać się z Klientami i osobami zainteresowanymi AS-PL. Maria Kotala-Thrun Regionalny Dyrektor Handlowy (Europa Południowa i Afryka) w AS-PL Sp. z o.o.

 

Kolejne wydarzenie, na którym będzie można spotkać się z przedstawicielami AS-PL, są targi Automechanika Frankfurt, które odbędą się w dniach 13-17 września 2022 roku.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).