AS-PL szkoli się w D&V Electronics | MOTOFAKTOR

AS-PL szkoli się w D&V Electronics

person Adrian Januszkiewicz 25/10/2018

Reprezentanci AS-PL wzięli udział w szkoleniu dotyczącym obsługi maszyn testujących rozruszniki oraz alternatory znajdujące się w ofercie firmy.

Szkolenie odbyło się w dniach 9 – 12 października 2018 r. w siedzibie głównej producenta maszyn testujących dla branży motoryzacyjnej firmy D&V Electronics Ltd. w Woodbridge w Kanadzie. Wizyta dotyczyła uzyskania certyfikatu z kalibracji maszyn, jakie AS-PL posiada w wyposażeniu Zakładu Produkcyjnego. Uczestnicy przez kilka dni przyglądali się pracy testerów oraz sami ćwiczyli użytkowanie maszyn.

Szkolenie, które odbyło się w Centrali firmy D&V Electronics w Kanadzie wniosło dużo świeżej wiedzy z zakresu testowania produktów oferowanych przez AS-PL. Mieliśmy także możliwość zapoznania się z maszynami do testowania nowych typów alternatorów, które w przyszłości pojawią się w ofercie. Mam nadzieję, że uzyskane kwalifikacje pozwolą na dalszy i szerszy rozwój produkcji. Michał Czarzasty Dyrektor ds. Produkcji w AS-PL Sp. z o.o.

 

Uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają szkolenie oraz samą wizytę w centrali D&V Electronics. Doceniają zwłaszcza profesjonalne podejście pracowników i wnikliwą analizę każdego postawionego pytania oraz dużą ilość czasu poświęconą reprezentantom AS-PL.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).