AS-PL: spółka z certyfikatem ISO 9001:2015 | MOTOFAKTOR

AS-PL: spółka z certyfikatem ISO 9001:2015

person Adrian Januszkiewicz 8/08/2018

Zgodnie  z decyzją certyfikacyjną nr 1156/18 firma AS-PL Sp. z o.o. pozytywnie przeszła kontrolę oceniającą wdrożenie certyfikatu ISO 9001:2015.

Wcześniej wprowadzona norma ISO 9001:2008 kładła nacisk na zaspokajanie potrzeb klienta i usprawnienie procesów wewnątrz firmy.

 

Wraz z wdrożeniem normy ISO 9001:2015 regulacjom podlega zarządzanie ryzykiem w firmie, a także zaangażowanie kierownictwa. Zakres obowiązków przełożonych wobec pracowników, systemu jakości, jak i działalności organizacji podlega poszerzeniu.

Jednym z głównych celów ISO 9001 jest unormowanie wszystkich procesów zachodzących w firmie, czyli zapewnienie najwyższej, powtarzalnej jakości, spełniającej wymagania klientów oraz całego otoczenia organizacji. Nowa norma kładzie jeszcze większy nacisk na podejście procesowe, czyli spojrzenie na organizację jako całość (integralność wewnętrznego i zewnętrznego otoczenia). Przechodząc pozytywnie audyt zewnętrzny możemy śmiało potwierdzić ład i porządek organizacyjny jaki panuje w naszej firmie. Marta Wróblewska Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością w AS-PL

 

Wprowadzenie certyfikatu ISO 9000:2015 to szansa na rozwój. Pracownicy AS-PL dokładają wszelkich starań aby jakość usług oraz produktów oferowanych przez markę AS była zawsze wysoka.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).