AS-PL: produkty spółki dostępne w sieci Moto-Profil | MOTOFAKTOR

AS-PL: produkty spółki dostępne w sieci Moto-Profil

person Joanna Piszcz 21/11/2017

Spółka z Gdańska pozyskała nowego partnera - firmę Moto-Profil, jednego z wiodących dystrybutorów części samochodowych w Polsce.

AS-PL dostarczać będzie flagowe produkty takie jak: alternatory, rozruszniki oraz części do nich, sygnowane własną marką AS.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą MOTO-PROFIL rozszerzy się dotychczasowy kanał dystrybucji oferowanych przez nas produktów. Naszym wspólnym celem biznesowym jest dynamiczna i terminowa dostawa produktów do klienta, a także rozwój rynku motoryzacyjnego w Polsce. Wojciech Kuś Dyrektor ds. sprzedaży w AS-PL Sp. z o.o.

 

Moto-Profil zaopatruje 1300 hurtowni w Polsce oraz za granicą. Poprzez partnerów handlowych dociera z ofertą do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie naszego kraju. Struktura dystrybucji oparta jest na wysoce efektywnym, niezawodnym systemie logistycznym wspartym najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).