AS-PL: produkty firmy w katalogu MAM Software Autocat v8 | MOTOFAKTOR

AS-PL: produkty firmy w katalogu MAM Software Autocat v8

person Redakcja 22/06/2018

Od 11 czerwca 2018 produkty firmy AS-PL można znaleźć w prestiżowym brytyjskim katalogu produktów MAM Software Autocat v8.

Baza MAM to nowoczesny, występujący w formie elektronicznej, zbiór części do pojazdów, który pozwala szybko i dokładnie odnaleźć wyszukiwane komponenty. Oprócz prostego w obsłudze interfejsu, katalog cechuje się możliwością dostępu do systematycznie aktualizowanej bazy produktów. System Autocat v8 ma także na celu ułatwienie kontaktu z dostawcami. Dzięki niemu można m.in. śledzić status wiadomości związanych z zapytaniem na temat dostaw.

 

Intensywny rozwój firmy AS-PL przyczynił się do powołania w 2017 roku nowej spółki o nazwie AS-PL UK Ltd. działającej na rynku brytyjskim.

Obecność w katalogu MAM to przejście na wyższy poziom w hurtowej sprzedaży części motoryzacyjnych. Zależy nam na zwiększeniu rozpoznawalności naszych produktów wśród brytyjskich i irlandzkich klientów, także tych potencjalnych. Dlatego kładziemy duży nacisk na nowoczesne rozwiązania informatyczne, takie jak, nowa witryna internetowa czy też sklep internetowy, które zostały uruchomione w tym roku. Kontynuacją naszej polityki jest proces, który zakończył się dołączeniem produktów AS-PL do platformy MAM. Kevin Sharp Dyrektor ds. Sprzedaży na rynki UK i IE w AS-PL UK

 

Pod koniec ubiegłego roku nowo powstała spółka została certyfikowanym członkiem federacji IAAF (The Independent Automotive Aftermarket Federation).

Umieszczenie naszej oferty w katalogu MAM jest kluczowym elementem z punktu widzenia rozwoju firmy na rynku Wielkiej Brytanii i Irlandii. To nie tylko zwiększenie świadomości klientów odnośnie bazy produktów, ale także promocja marki oraz regionu. Krzysztof Falk Dyrektor Operacyjny w AS-PL

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).