AS-PL podsumowuje 25. edycję Automechaniki Frankfurt | MOTOFAKTOR

AS-PL podsumowuje 25. edycję Automechaniki Frankfurt

person Adrian Januszkiewicz 20/09/2018

Jubileuszowa edycja Automechaniki we Frankfurcie była również wyjątkowa dla spółki AS-PL.

25. jubileuszowa edycja największych targów motoryzacyjnych właśnie dobiegła końca. Automechanika Frankfurt zgromadziła największe firmy z branży motoryzacyjnej oraz tysiące odwiedzających w 12 halach złożonych z kilku poziomów i towarzyszących im galerii.

 

Na stoisku AS-PL zlokalizowanym w Hali 3.0 pod numerem F64 odwiedzający mogli znaleźć wiele atrakcji. Począwszy od prezentowanego po raz pierwszy ruchomego przekroju modelu alternatora, przez nietuzinkowe filmy (korporacyjny oraz „Alternator Love Story”), po samo stoisko wystawiennicze, które po raz pierwszy miało formę dwupoziomową i zostało zbudowane z nowoczesnego materiału o wysokim połysku. W piątek do boju ruszyło całe mnóstwo białych i czerwonych balonów. W ciągu chwili opanowały one całe stoisko AS-PL, aby w ciągu dnia znaleźć się w wielu miejscach hali.

Do udziału naszej firmy w targach Automechanika we Frankfurcie przygotowywaliśmy się bardzo skrupulatnie od wielu miesięcy. Wykonanie nowoczesnego dwupoziomowego stoiska zleciliśmy doświadczonej i profesjonalnej firmie. Bardzo zależało nam na dopięciu wszystkiego na przysłowiowy „ostatni guzik” po to, aby przygotować jak najlepsze miejsce do prowadzenia rozmów biznesowych oraz zaprezentować AS-PL z jak najlepszej strony. Zadanie to zostało zrealizowane w 100%. Ilość osób, które odwiedziły nasze stoisko świadczy o ogromnym zainteresowaniu ofertą produktową AS-a, i jednocześnie jest dowodem rozpoznawalności naszej marki na rynkach światowych. Dlatego tegoroczną edycję targów oceniam jako wielki sukces naszej firmy. Robert Snider Kierownik Działu Marketingu & PR
Automechanika Frankfurt to najważniejsza impreza targowa w naszym kalendarzu. Możemy się tam spotkać z naszymi stałymi klientami oraz pozyskać nowych nie tylko z Niemiec czy Europy ale praktycznie z całego świata. Są one także okazją do poznawania dostawców czy nowinek z branży. Tegoroczna edycja pokazała, iż cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem, a nasza firma umacnia swoją pozycję jako jeden z głównych producentów w branży. Paweł Kotala Dyrektor ds. Eksportu w AS-PL Sp. z o.o.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).