AS-PL na targach MIMS Automechanika Moskwa 2018 | MOTOFAKTOR

AS-PL na targach MIMS Automechanika Moskwa 2018

person Joanna Piszcz 20/08/2018

AS-PL Sp. z o.o. zaprezentuje swoją ofertę podczas największych targów motoryzacyjnych obejmujących Rosję oraz kraje ościenne.

W 2017 roku największym zainteresowaniem odwiedzających cieszył się pawilon z częściami zamiennymi i komponentami. To właśnie w nim w tym roku będzie znajdowało się stoisko AS-PL. Podczas tegorocznych targów AS-PL zaprezentuje nowości produktowe oraz bestsellery sprzedażowe przeznaczone na rynek rosyjski. Uzupełnione będą one o produkty przeznaczone dla trucków. Stoisko będzie oznakowane tabliczką „Truck Competence”. Targi MIMS Automechanika odbędą się w dniach 27-30 sierpnia 2018 w Moskwie.

 

W 2017 r. impreza przyciągnęła 1323 wystawców z 41 krajów świata. Swoje miejsce w pawilonach narodowych miały takie państwa, jak: Niemcy, Chiny, Francja, Włochy, Korea, Singapur, Turcja i Tajwan. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 25 965 odwiedzających z ponad 66 krajów.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).