AS-PL na targach Autotech w Kairze | MOTOFAKTOR

AS-PL na targach Autotech w Kairze

person Adrian Januszkiewicz 20/12/2019

W dniach 13-15 grudnia br. odbyło się największe spotkanie branży motoryzacyjnej w Egipcie - Autotech, gdzie pojawiła się także spółka AS-PL.

Tegoroczne targi Autotech w International Exhibition Centre w Kairze były doskonałą okazją, aby spotkać się z szeroką gamą specjalistów branży motoryzacyjnej. Uczestnicy mogli zamienić kilka słów ze specjalistami z zakresu wyposażenia warsztatowego i dostawcami części oraz akcesoriów samochodowych.

 

Na wydarzeniu obecni byli reprezentanci firmy AS-PL, którzy zauważyli, że zainteresowanie ofertą spółki jest bardzo duże.

Jesteśmy mile zaskoczeni, jak dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta naszej firmy. Na targach Autotech jesteśmy po raz pierwszy i dostrzegamy spory potencjał handlowy w tej części świata. Pozyskaliśmy wiele obiecujących kontaktów i będziemy starać się je rozwijać. Podsumowując - targi uznajemy za bardzo udane. Maria Kotala-Thrun Regionalny Dyrektor Handlowy na Europę Południową i Afrykę w AS-PL Sp. z o.o.

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).