AS-PL Italia pod Turynem już otwarty | MOTOFAKTOR

AS-PL Italia pod Turynem już otwarty

person Adrian Januszkiewicz 7/11/2019

Wczoraj doszło do oficjalnego otwarcia oddziału AS-PL Italia w miejscowości Moncalieri koło Turynu.

Zgodnie z zapowiedziami z przełomu września i października br. we Włoszech pod Turynem został otwarty zagraniczny oddział AS-PL. Nowa jednostka ma ułatwić spółce eksport jej produktów nie tylko na rynku włoskim, ale również na terenie Południowej Europy oraz Afryki.

 

W skład oddziału poza biurem wchodzi również obszerna strefa magazynowa. AS-PL Italia będzie oferowała swoim klientom pełną gamę produktów i pokaźny wybór komponentów do alternatorów i rozruszników. Ponadto dostawa towarów na terenie Włoch odbywać się będzie w ciągu jednego dnia roboczego od momentu zamówienia.

Z niecierpliwością czekaliśmy na moment inauguracji oddziału we Włoszech. Jest to dla nas bardzo ważny krok, który mamy nadzieję wzmocni pozycję naszej firmy w tym rejonie Europy. Od teraz dostępność produktów marki AS we Włoszech zdecydowanie się zwiększy, a klienci będą mieli stały dostęp do alternatorów, rozruszników i części najwyższej jakości. Codziennie staramy się zwiększać rozpoznawalność i budować zaufanie do naszej marki. Od teraz będziemy w stanie jeszcze mocniej zaistnieć na włoskim rynku, a wszystko to dzięki naszemu zaangażowaniu i obszernej ofercie produktowej AS-PL. Maria Kotala-Thrun Regionalny Dyrektor Handlowy na region Europy Południowej i Afryki w AS-PL Sp. z o.o.

 

AS-PL Sp. z o.o. to polska firma, która od blisko 28 lat działa w branży rozruszników, alternatorów, części i podzespołów elektrycznych do pojazdów. Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do ponad 70 krajów na całym świecie sprawia, że Spółka znajduje się w czołówce wiodących europejskich dostawców. Kolejnym kamieniem milowym w rozwoju AS-PL jest otwarcie nowego włoskiego oddziału firmy w miejscowości Moncalieri koło Turynu w północnych Włoszech.

 

Wszystkich chętnych, którzy pragną zapoznać się z ofertą produktową AS-PL Italia, mogą uzyskać informacje pod poniższymi kontaktami:

 

AS-PL Italia s.r.l.
10024 Moncalieri TO
Via Cavalieri del Lavoro 2/6
Tel. +39 01119800533
info@as-pl.com

 

Sales Department AS-PL Italia s.r.l.
Izabela Stella Pachla – Key Account Manager
Tel. +39 347 444 24 62
izabela.pachla@as-pl.com

 

Źródło i zdjęcia: AS-PL/Facebook

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).