AS-PL Italia nawiązuje współpracę z AD Italia | MOTOFAKTOR

AS-PL Italia nawiązuje współpracę z AD Italia

person Adrian Januszkiewicz 8/12/2020

Spółka AS-PL Italia została oficjalnym dostawcą dla grupy zakupowej Autodis Italia oraz AD Giadi tworzącej wspólnie grupę AD Italia.

AD Giadi to włoska marka, która powstała z połączenia Autodistribution Italia i Giadi Group. W skład AD Giadi wchodzą dystrybutorzy części zamiennych, tworząc wielką rodzinę pasjonatów i profesjonalistów branży motoryzacyjnej. Sieć bardzo restrykcyjnie podchodzi do wyboru dostawców, z którymi współpracuje. Najważniejsza jest dla nich wysoka jakość produktów, które spełniają europejskie standardy i oczekiwania klientów.

 

Grupa zakupowa Autodis Italia rozpoczęła swoją działalność w maju 2017 roku. Od tamtego czasu sukcesywnie się rozwija, rozszerzając swoją działalność we Włoszech. Obecnie za sukces Autodis Italia odpowiada ponad 400 pracowników w 12 biurach zlokalizowanych w północnych, środkowych i południowych Włoszech.

 

Współpraca AD Giadi i Autodis Italia sprawiła, że AD Italia stała się jednym z ważniejszych filarów branży motoryzacyjnej we Włoszech. Dystrybutorzy spod szyldu AD Italia cieszą się dużym powodzeniem i poszanowaniem wśród profesjonalistów z branży motoryzacyjnej.

 

AS-PL Italia działa od listopada 2019 roku i od razu bardzo mocno zaznaczyła swoją obecność na włoskim rynku. Dostępność produktów marki AS w tym kraju zwiększyła się, przez co klienci mają stały dostęp do alternatorów, rozruszników i części wyższej jakości.

Współpraca z grupą AD Italia to dla nas duży krok. Naszym celem, od początku działalności AS-PL Italia, było zwiększenie rozpoznawalności marki AS we Włoszech. Teraz, dzięki naszemu zaangażowaniu, zyskujemy zaufanie dużej grupy zakupowej, a także mechaników i właścicieli warsztatów. Liczymy, że współpraca z AD Giadi i Autodis Italia będzie owocna i stale rozwijana. Jesteśmy dumni z tego porozumienia i nie możemy doczekać się tego, co przyniosą kolejne miesiące. Maria Kotala-Thrun Regionalny Dyrektor Handlowy na region Europy Południowej i Afryki w AS-PL Sp. z o.o.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).