AS-PL España - kolejny zagraniczny oddział spółki | MOTOFAKTOR

AS-PL España - kolejny zagraniczny oddział spółki

person Redakcja 18/03/2022

Firma AS-PL otworzyła kolejny zagraniczny oddział - tym razem w Walencji w Hiszpanii.

AS-PL España to trzeci zagraniczny oddział AS-PL. Pierwszy, czyli AS-PL UK został powołany został w 2017 roku w Wielkiej Brytanii, a kolejny – AS-PL Italia dwa lata później, we Włoszech. AS-PL España oferuje dostęp do pełnej gamy wysokiej jakości produktów i komponentów do alternatorów i rozruszników, a także
ekspresową dostawę na terenie całej Hiszpanii.

W 2019 roku otwieraliśmy oddział AS-PL Italia we Włoszech. Teraz nadszedł czas, aby wykonać kolejny krok, tym razem w Hiszpanii. Nasz wybór nie jest przypadkowy – po szczegółowych analizach mówiących m.in. o dużym zapotrzebowaniu na nasze produkty w Hiszpanii, Portugalii, Afryce czy krajach Ameryki Południowej uznaliśmy, że warto być obecnym na tym rynku, aby w jeszcze większym stopniu odpowiadać na potrzeby aktualnych i potencjalnych klientów. Monika Gilis-Siek Regionalny Dyrektor Handlowy na region Europy Zachodniej i Ameryki w AS-PL Sp. z o.o.

 

Nowy magazyn i biuro o łącznej powierzchni 1500 m2 zlokalizowane są w północnej części Walencji, na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. W środku znajdziemy trzypoziomową antresolę o łącznej powierzchni 1000 m2 z 5000 półek.

 

Ponadto magazyn został wyposażony w 1500 miejsc paletowych, regały mieszczące 25 000 indeksów towarowych, strefę przyjęcia towaru z pięcioma dokami załadunkowymi i nowoczesną strefę pakowania przystosowaną dla 15 pracowników.

W tym roku AS-PL obchodzi 30-lecie działalności, dlatego otwarcie kolejnego zagranicznego oddziału, jest w pewnym sensie symboliczne. Dzięki tej decyzji w jeszcze większym stopniu podniesiemy rangę firmy na arenie międzynarodowej i pokażemy, że nasze 30-letnie doświadczenie to nie tylko liczba, ale przede wszystkim wiedza, zaufanie i wysoka jakość, którą wypracowaliśmy i chcemy kontynuować przez kolejne dziesięciolecia. Paweł Kotala Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o.

 

Wszyscy chętni, którzy chcieliby się zapoznać z ofertą produktową dostępną w AS-PL España, mogą kontaktować się z oddziałem telefonicznie lub mailowo:

 

AS-PL ELECTRICOS ROTATIVOS S.L.
Carrer del Fuster 24
46988, Paterna, Valencia, España
+48 576 588 877
espana@as-pl.com

 

AS-PL Sp. z o.o. jest europejskim przedsiębiorstwem prężnie działającym w branży rozruszników i alternatorów. Firma założona została w 1992 w Gdańsku jako Auto-Starter. AS-PL współpracuje z dystrybutorami oraz hurtownikami części zamiennych z całego świata.

 

Katalog produktów spółki to około 22 000 pozycji, odpowiadających blisko 550 000 numerów referencyjnych. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających i motocykli. Asortyment podzielony został na trzy linie produktowe: Premium line, Standard line, Economy line.

 

Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów. Wszystkie produkty można znaleźć na pod adresem: as-pl.com. Marka „AS” dostępna jest m.in. w katalogu TecDoc oraz MAM Software Autocat v8.

 

Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do powołania w 2017 roku nowej spółki o nazwie AS-PL UK Ltd. działającej na rynku brytyjskim. W październiku 2018 roku otwarto nową siedzibę Działu Handlowego w Panattoni Park Gdańsk. W listopadzie 2019 roku otwarty został nowy oddział AS-PL Italia w miejscowości
Moncalieri koło Turynu.

 

Źródło: AS-PL

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).