AS 24 Polska otwiera stację w sercu Polski | MOTOFAKTOR

AS 24 Polska otwiera stację w sercu Polski

person Redakcja 30/09/2021

Stacje paliw AS 24 są obecne w dwudziestu dziewięciu krajach Europy. Teraz na mapie Polski dostępny jest nowy punkt nieopodal Strykowa.

Centrum kraju, jest strategicznym miejscem na mapie Polski, dlatego trzydziesta druga stacja paliw AS 24 Polska powstała właśnie tutaj. Lokalizacja przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, gdzie nieopodal powstają centra logistyczne pomaga branży transportowej. To doskonały przystanek na uzupełnienie zapasów paliwa i wyruszenie w dowolnym kierunku po rozładunku lub załadunku towaru.

Stację AS 24 w Strykowie zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy zgodnie z oczekiwaniami klientów z branży transportowej. Do ich dyspozycji oddajemy szerokie stanowiska do szybkiego tankowania oleju napędowego i AdBlue. Pamiętaliśmy również o oszczędności czasu, dlatego dystrybutory na stacji dostosowaliśmy do obustronnego tankowania pojazdów do 1200 litrów w ramach jednej transakcji. Na kierowców czeka najnowszy i jeszcze bezpieczniejszy czytnik kart chipowych, dzięki któremu transakcje przebiegają bardzo sprawnie. Cieszę się, że naszą nową stację otwieramy właśnie tutaj. Filip Mikosz AS 24 Polska

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).