AS 24 otwiera kolejną stację paliw w Polsce | MOTOFAKTOR

AS 24 otwiera kolejną stację paliw w Polsce

person Redakcja 24/06/2019

Na drogowej mapie Polski doszedł nowy punkt stacji paliw AS 24. Powstał przy ważnym szlaku komunikacyjnym nieopodal skrzyżowania autostrady A4 z drogą krajową nr 94.

Firma paliwowa AS 24, spółka zależna od globalnego koncernu energetycznego Total, specjalizuje się w obsłudze pojazdów ciężarowych. To właśnie pod ich kątem projektowane są stacje – od dużych placów ułatwiających manewrowanie, poprzez szerokie podjazdy i wysokie wiaty, do superwydajnych dystrybutorów. Obecnie sieć, w 28 europejskich krajach, tworzy ponad 880 punktów własnych i 14 tysięcy partnerskich.

W maju dołączyła do nich kolejna lokalizacja, tym razem w Polsce. Wybór miejsca nie był przypadkowy, jak zawsze decydują o tym nasi klienci - kierowcy pojazdów ciężarowych i ekspedytorzy. To po prostu jedno z narzędzi w ich codziennej pracy, a każdy chce efektywnie zrealizować swoje zlecenie. Pomagamy w tym od 30 lat, a dowodem owocnej współpracy jest kilkutysięczna sieć stacji paliw w całej Europie. Cédric Vigneau dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce

 

Nowa stacja AS 24 to 28. punkt w Polsce (współrzędne GPS – szerokość 51.18180, długość 15.43308). Jest położona nie tylko przy węźle autostrady A4 i DK 94, ale także na obszarze Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Największym jej udziałowcem są podmioty z branży motoryzacyjnej.

W Polsce powstaje coraz więcej nowoczesnych dróg szybkiego ruchu tworzących siatkę połączeń wewnętrznych i międzynarodowe korytarze. Dzięki nim dynamiczniej rozwija się transport kołowy, obecnie dużą jego część stanowi tranzyt pomiędzy Rosją, a Europą Zachodnią. To wszystko ma odzwierciedlenie w strukturze naszej sieci stacji paliw, które rozlokowane są wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych. Jednocześnie musimy zapewnić kierowcom równomierne rozmieszczenie punktów, dlatego planujemy w najbliższym czasie powiększyć sieć do 50 stacji paliw w Polsce. Cédric Vigneau

Jak każda stacja AS 24, również ta w Krzywej gwarantuje duży plac manewrowy i parking. Pięć stanowisk wyposażono w podwójne dystrybutory. Umożliwia to jednoczesne tankowanie dwóch zbiorników pojazdu ciężarowego. W skróceniu czasu postoju pomagają również pompy tłoczące paliwo pod większym ciśnieniem. Uzupełnieniem są dystrybutory z Ad Blue.

 

Stacja jest samoobsługowa, bezpiecznych płatności można dokonać za pośrednictwem dwóch typów kart paliwowych AS 24. Obiekt jest monitorowany i czynny w systemie 24/7.

Oprócz paliwa do pojazdów ciężarowych AS 24 oferuje również szereg rozwiązań do zarządzania nimi - w tym czytniki do przesyłania danych z tachografów czy geolokalizacja. Udostępniamy też aplikacje mobilne jak Driver czy Fleet Maganer. W realizacji przewozów zagranicznych dużą popularnością cieszy się urządzenie do elektronicznego poboru opłat Passango, z którego skorzystać już można w ośmiu krajach. Pośredniczymy także w procedurze zwrotu podatków, przede wszystkim VAT od kosztów paliwa. Cédric Vigneau

 

Źródło: AS 24

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).