AS 24 otacza ochroną kierowcę ciężarowego | MOTOFAKTOR

AS 24 otacza ochroną kierowcę ciężarowego

person Redakcja 27/04/2020

Wcześniej wdrożone rozwiązania obsługi klienta pomagają sieci AS 24 lepiej dopasować się do realiów koronakryzysu.

Działająca od 30 lat sieć AS 24 od samego początku przeznaczona była do obsługi branży TSL. Jednym z pomysłów na przyspieszenie procesu tankowania było ograniczenie dostępu do dystrybutorów tylko dla klientów firmy. Dziś oznacza to zawężenie liczby osób przebywających w danym miejscu i korzystających z infrastruktury.

 

System płatności za paliwo, czynnik AdBlue czy inne, zależne od danej lokalizacji, usługi uproszczony został do użycia karty AS 24 lub AS 24 Eurotrafic. W zamierzeniu zwiększa to bezpieczeństwo kierowcy, który nie musi wozić przy sobie gotówki, czy zabezpiecza konto przewoźnika przed nieautoryzowanymi transakcjami. Teraz okazuje się, że wyeliminowanie monet i banknotów, może uchronić przed przypadkowym zarażeniem bakteriami koronawirusa.

Zaletą wszystkich naszych stacji paliw jest samoobsługa. Nie oznacza to jednak braku dozoru, wszystkie miejsca są na bieżąco sprzątane i kontrolowane. W obecnej sytuacji potroiliśmy częstotliwość tych działań - systematycznie dezynfekujemy klawiaturę czytników kart oraz uchwyty pistoletów. Niezależnie od tego zawsze apelujemy do naszych Klientów o zachowanie środków ostrożności. Jednym z oczywistych podczas tankowania jest zakładanie rękawic ochronnych - jednorazowe dostępne są przy każdym dystrybutorze. Zalecamy ich użycie także podczas korzystania z karty paliwowej, wprowadzania numeru PIN czy przebiegu pojazdu na panelu dotykowym terminala płatniczego. Filip Mikosz Manager ds. Rozwoju Biznesu oraz Sprzedaży - Region Centralny w AS 24

Karta AS 24 Eurotrafic, w porównaniu do standardowej AS 24, ma rozszerzony zakres wykorzystania. Poza siecią tysiąca stacji własnych, jest ona akceptowana także w piętnastu tysiącach punktach partnerskich na terenie całej Europy. Popularną wśród kierowców formą wykorzystania są opłaty za przejazdy wybranymi odcinkami dróg, tunelami czy mostami, a także uiszczania mandatów czy korzystania z usług pomocy drogowej.

 

Właściciel kart paliwowych AS 24 może nimi zarządzać z poziomu aplikacji na komputer stacjonarny lub urządzenia mobilne. Daje to możliwość zdalnego ich zawieszania i odwieszenia, blokowania czy zmian limitów bez konieczności osobistego kontaktu z przedstawicielem biura. Z poziomu tych aplikacji generowane są także zbiorcze zestawienia płatności i dokumenty finansowe.

 

Innym rozwiązaniem cieszącym się dużą popularnością jest urządzenie pokładowe PASSango. Za jego pośrednictwem można dokonać zdalnych płatności za korzystanie z infrastruktury drogowej w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Hiszpanii czy Portugalii. Wkrótce do tej listy dołączą Niemcy.

Śmiało można użyć określenia, że nasi Klienci są ciągle w drodze. Dlatego też dla ich wygody i uproszczenia załatwiania wszelkich formalności systematycznie wdrażamy narzędzia do obsługi on-line. Obecna sytuacja nie ma więc bezpośredniego wpływu na ciągłość pracy naszego biura, przedstawicieli handlowych czy infolinii. Oczywiście wewnętrznie wdrażamy środki bezpieczeństwa, stosujemy się do zaleceń służb medycznych i porządkowych, ale to niezauważalne zmiany dla Klientów. Nie ma też ryzyka przerwania dostaw paliwa na nasze stacje. Cédric Vigneau dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).