AS 24 konsultuje zmiany z trakerami | MOTOFAKTOR

AS 24 konsultuje zmiany z trakerami

person Redakcja 9/03/2020

Tradycja zjedzenia pączka w tłusty czwartek była pretekstem do spotkania przedstawicieli AS 24 Polska z kierowcami pojazdów ciężarowych.

Dostępność infrastruktury drogowej jest jednym z głównych czynników wpływających na tempo rozwoju branży TSL. Polska pod tym względem zmienia się bardzo dynamicznie. Na koniec 2019 roku łączna długość autostrad i dróg ekspresowych przekroczyła cztery tysiące kilometrów. Dwa razy więcej liczy sieć, w dużej części już zmodernizowanych, dróg krajowych. To na nie przenoszony jest najcięższy ruch, tak w skali lokalnej, jak i międzynarodowej.

Jako sieć stacji paliw dedykowanych branży TSL patrzymy na to z perspektywy zapewnienia ciągłości w połączeniu siatki dróg w całej Europie. Jednak bez względu na skalę działania, nasz klient musi mieć pewność zasięgu kolejnych punktów tankowania na całej swojej trasie. W Polsce uruchomiliśmy już trzydzieści stacji i intensywnie pracujemy nad nowymi lokalizacjami. Przy ich wyborze kierujemy się propozycjami między innymi kierowców. Cédric Vigneau dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce

 

Okazją do ich poznania są organizowane cykliczne spotkania na stacjach paliw AS 24. Dwa ostatnie miały miejsce pod koniec lutego w Słubicach i Krzywej. Ich data zbiegła się z tradycją tłustego czwartku, stąd nie zabrakło pączków i świeżo parzonej kawy.

Poza dobrą atmosferą uzyskaliśmy cenne informacje od naszych klientów. Dotyczyły nie tylko rozmieszczenia stacji paliw, ale też przydatności udostępnianych na smartfony czy tablety aplikacji, jak na przykład Driver AS 24. W zamian mogliśmy przekazać dobrą informację, że wkrótce nasze urządzenie pokładowe Passango aktywne będzie także w Niemczech. Cédric Vigneau

Infrastruktura stacji AS 24 uwzględnia specyfikę pracy w branży TSL. Czas tankowania skraca między innymi wymóg posiadania firmowej karty paliwowej, której terminal znajduje się bezpośrednio przy dystrybutorze. Wyklucza to również tworzenie kolejki przez użytkowników samochodów osobowych. Z kolei wszelkie manewry wielotonowymi pojazdami ułatwiają szerokie podjazdy i wysokie wiaty.

Wciąż rozwijamy wyposażenie naszych stacji, kierując się przy tym także względami bezpieczeństwa na drodze. Obecnie w trzech punktach we Francji, wspólnie z firmą oponiarską Michelin, sprawdzamy nową usługę Fleet Diag 24. To proste rozwiązanie składa się z maty najazdowej, która za pomocą fal radiowych i odbiornika wbudowanego w wentyl koła, zmierzy automatycznie ciśnienie powietrza i skontroluje stan techniczny opony. Informacja o tym pomyśle spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych rozmówców. Jeśli testy Fleet Diag 24 wypadną pomyślnie, w krótkim czasie wprowadzimy go na pozostałe stacje, także w Polsce. Póki co wraz z pączkiem i kawą przekazywaliśmy kierowcom praktyczne zestawy do udzielania pierwszej pomocy. Cédric Vigneau

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).