Arpol promował toruńską samochodówkę na Forum Zawodowców

person Adrian Januszkiewicz 8/03/2019

Podczas III Toruńskiego Forum Zawodowców firma Arpol i miejscowy Zespół Szkół Samochodowych promowali się na wspólnym stoisku.

5 marca w Centrum Targowym Park w Toruniu odbyła się trzecia edycja Toruńskiego Forum Zawodowców. Założeniem eventu jest promowanie kształcenia zawodowego wśród uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, gimnazjów oraz ich opiekunów. Forum to także doskonała okazja do nawiązania współpracy pomiędzy szkołami, przedsiębiorcami i uczelniami wyższymi.

 

Podczas imprezy odbywały się konkursy i warsztaty. Szkoły miały okazję zaprezentować swoją ofertę edukacyjną. Na Forum nie zabrakło toruńskiego Zespołu Szkół Samochodowych wspieranego przez Arpol Motor Company. Hurtownia przygotowała dla odwiedzających konkursy z licznymi nagrodami. Zwiedzający mogli przetestować swoją znajomość części samochodowych i ułożyć motoryzacyjne puzzle. Dodatkowo Arpol zaprezentował SEAT-a Arona – miejskiego crossovera.

 

W tym miejscu warto nadmienić, że Arpol Motor Company od lat wspiera toruńską samochodówkę. Centrum motoryzacyjne realizuje specjalny program wspierający uczniów tej szkoły – Akademię Nauki Arpol. Jest to cykl szkoleń praktycznych, dzięki którym młodzi ludzie mają szanse na zdobycie pierwszego doświadczenia w wyuczonym zawodzie. Oprócz tego uczniowie wspierani są przez stypendia i możliwość odbycia obowiązkowych praktyk. Dodatkowo co roku dla najlepszych absolwentów szkoły przygotowywane są nagrody.

 

Centrum Targowe Park odwiedziło ok. 3 tys. uczniów. Organizatorami Toruńskiego Forum Zawodowców są: Wydział Edukacji UMT i CWB w Toruniu.

 

Już 14 marca Arpol wraz z Zespołem Szkół Samochodowych będzie obecny na II Sympozjum “Historia mądrością, przyszłość wyzwaniem. Tradycja i nowoczesność w branży technicznej”. Podczas wystąpienia prelegent Arpol Motor Company przedstawi jak wygląda praca w branży motoryzacyjnej. Sympozjum odbędzie się Hali widowiskowo-sportowej Arena Toruń.

 

Źródło: Arpol Motor Company

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl