Arnott zaprezentował swoje nowe logo | MOTOFAKTOR

Arnott zaprezentował swoje nowe logo

person Adrian Januszkiewicz 6/09/2022

Tuż przed tegorocznymi targami Automechanika we Frankfurcie firma Arnott zdecydowała się na zmianę logotypu na nowy.

Przez ostatnie trzy lata firma Arnott rozszerzyła swój asortyment o produkty do zastosowań terenowych i sportowych umacniając tym samym swoją pozycję w podzespołach do obsługi tego typu zawieszeń.

 

Nowe logo Arnott ma odzwierciedlać te zmiany dzięki nowoczesnej czcionce oraz zmianie podpisu na “Suspension Products” co ma sygnalizować spojrzenie w przyszłość i modyfikację profilu firmy z wyłącznie zawieszeń pneumatycznych na zwieszenia w szerszym znaczeniu. Charakterystyczny kolor czcionki pozostaje bez zmian stanowiąc ukłon w stronę korzeni firmy.

 

Mimo iż nazwa firmy pozostaje bez zmian, nasze nowe logo lepiej odzwierciedla to czym jest Arnott i co zapewniamy naszym klientom – podkreśla Palle Willumsen, Vice President Sales & Marketing EMEA/Asia Arnott Suspension Products – innowacyjność, nowoczesność i profesjonalizm to cechy które opisują nie tylko nasze nowe logo, ale także podejście firmy do rozwiązań, które oferujemy.

 

Nowe logo Arnott oficjalnie zadebiutuje podczas nadchodzących targów Automechanika we Frankfurcie i będzie zdobić stoisko firmy.

 

Źródło: Arnott

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).