Arnott przedstawił kolejne nowości produktowe | MOTOFAKTOR

Pomimo zbliżającej się końcówki roku, firma Arnott nie zwalnia tempa i wprowadza na rynek kolejną porcję nowości.

Tym razem jest to sześć regenerowanych i dwie nowe kolumny pneumatyczne, cztery czujniki wysokości oraz dwa amortyzatory.

 

Do BMW serii 7 (G11/G12) z napędem na tylne koła, firma przygotowała kolumny regenerowane: AS-3370 na prawy przód AS-3371 na lewy przód. Nie zapomniano także o modelach z napędem na wszystkie koła. Dla tych modeli BMW serii 7 przeznaczono również regenerowane kolumny przednie: AS-3372 (prawa) oraz AS-3373 (lewa). Dla fanów prędkości dostępne są regenerowane kolumny pneumatyczne na przednią oś do samochodów Mercedes-Benz GLC-Class (X253/C253) AMG (AS-3579 i AS-3580). Wszystkie regenerowane kolumny współpracują z funkcją samopoziomowania w pojazdach oraz zapewniają tłumienie zgodne z OE.

Firma Arnott nie zapomniała również o kierowcach samochodów elektrycznych. Dla nich ofertę rozszerzono o tylne kolumny OES do samochodów Tesla Model S z napędem na tył: AS-3749 (prawy tył) oraz AS-3750 (lewy tył).

Asortyment uzupełniają także cztery nowe czujniki wysokości co sprawia, że Arnott to „one-stop-shop” dla właścicieli samochodów z zawieszeniem pneumatycznym oraz mechaników.

 

  • RH-3703: prawy przód – 04-11 Audi A6 & 06-11 Audi S6
  • RH-3704: lewy przód – 04-11 Audi A6 & 06-11 Audi S6
  • RH-3776: OES prawy tył – 10–> Lexus GX460 (J150), 09 –> Toyota LC Prado (J150)
  • RH-3777: OES lewy tył – 10–> Lexus GX460 (J150), 09 –> Toyota LC Prado (J150)

Oferta została dodatkowo rozszerzona o amortyzatory dla wielbicieli amerykańskiej motoryzacji: SK-3610 (prawy tył) oraz SK-3611 (lewy tył) do pojazdów Lincoln MKZ (CD533). Zapewniają one stabilność, doskonałe prowadzenie, kontrolę i komfort amortyzatorów OE.

Źródło: Arnott

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).