Arnott Air Suspension Products z certyfikatem TÜV | MOTOFAKTOR

Arnott Air Suspension Products z certyfikatem TÜV

person Adrian Januszkiewicz 7/01/2019

Firma Arnott Air Suspension Products uzyskała kolejny certyfikat TÜV. Tym razem na rynek europejski.

Od roku 1989, Arnott Air Suspension Products dostarcza na aftermerket elementy zawieszenia pneumatycznego i akcesoria do samochodów luksusowych, pick-upów i SUV-ów. Po uzyskaniu certyfikatu TÜV Rheinland i certyfikatu ISO 9001: 2015 na rynku amerykańskim, zakład produkcyjny w Unii Europejskiej otrzymał również certyfikat TÜV.

 

W ciągu ostatnich miesięcy fabryka Arnott w UE przeszła szczegółowy audyt TÜV, który potwierdził, że firma spełnia wymagania międzynarodowych przepisów ruchu drogowego odnoszących się do jej Systemu Zarządzania Jakością i Procesu Produkcji. Uzyskany certyfikat TÜV zezwala firmie Arnott produkcję m.in. układów zawieszenia pneumatycznego do samochodów osobowych jak i motocykli.

 

W Polsce produkty firmy Arnott są dostępne m.in. w sieci Moto-Profil i Auto Land.

 

Źródło: Arnott Air Suspension Products

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).