Arnold Marty CEO SAG Szwajcaria | MOTOFAKTOR

Arnold Marty CEO SAG Szwajcaria

person Adrian Januszkiewicz 21/10/2020

Grupa SAG wydała oficjalny komunikat, w którym poinformowała, że od 4 stycznia 2021 r. Arnold Marty będzie CEO szwajcarskiego oddziału Grupy.

Jak czytamy w komunikacie: Arnold Marty obejmie nową funkcję od 4 stycznia 2021 r. Ma on ponad dwudziestoletnie doświadczenie jako krajowy i międzynarodowy dyrektor generalny, a także starszy dyrektor wykonawczy w różnych branżach: dóbr szybkozbywalnych, technologii informacyjnej i budownictwie. Wraz ze swoim zespołem poprowadzi szwajcarskie firmy na wyższy poziom. Życzymy Arnoldowi Marty’emu wielu sukcesów na nowej funkcji.

 

Swoje nowe stanowisko Marty obejmie po Kurcie Schnyderze, który pozostanie na swojej funkcji Wiceprzewodniczącego Rady Dyrektorów Swiss Automotive Group. Marty będzie przy tym bezpośrednio podlegał prezesowi Grupy Arpádowi Csehi.

 

Źródło: SAG

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).