Apteczka akumulatorowa – jesień 2020 | MOTOFAKTOR

Apteczka akumulatorowa – jesień 2020

person Adrian Januszkiewicz 3/08/2020

W sobotę wystartowała cykliczna promocja Inter Cars "Apteczka akumulatorowa", która potrwa do ostatniego dnia listopada.

Do akcji “Apteczka akumulatorowa” przystąpić mogą wszyscy klienci Inter Cars, którzy we wskazanym terminie dokonają zakupu produktów wchodzących w skład asortymentu sprzedaży premiowej, na który składają się akumulatory osobowe, ciężarowe oraz wybrane narzędzia do obsługi akumulatorów jak testery, prostowniki itp. marek 4max, VARTA, Bosch, Exide, Cartechnic, Furye i Optima.

 

Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej sumują się przez cały okres obowiązywania akcji. Sprzedaż obowiązuje do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, a zamówienie jest generowane przez sprzedawcę. Aby wziąć udział w promocji należy zgłosić udział poprzez dedykowany formularz oraz dokonać zakupów w sieci sprzedaży Inter Cars. Akcja rozpoczęła się 1 sierpnia i potrwa do 30 listopada 2020 roku z możliwością przedłużenia jej przez organizatora.

 

Uczestnicy promocji w zależności od wartości dokonanych zakupów, okresu, w którym dokonają zakupów oraz terminu płatności, otrzymają następujące korzyści:

 

  • wydłużony termin płatności do 31.12.2020 r. – za zakupy o wartości min. 1 700 zł (netto),
  • rabat za zakupy o wartości min. 10 000 zł (netto).

 

W zależności od daty zakupów uczestnik sprzedaży premiowej otrzyma rabat wypłacony w formie faktury korygującej:

 

  • za fakturę wystawioną w sierpniu 2020 r. – za akumulator osobowy – 3 zł, za akumulator ciężarowy 6 zł;
  • za fakturę wystawioną we wrześniu 2020 r. – za akumulator osobowy – 2 zł, za akumulator ciężarowy 4 zł;
  • za fakturę wystawioną w październiku 2020 r. – za akumulator osobowy – 1 zł, za akumulator ciężarowy – 2 zł.

 

Warunkiem otrzymania rabatu jest terminowe uregulowanie należności względem Inter Cars. Bonus zostanie wypłacony w formie faktury korygującej do 31.01.2021 r.

 

Uczestnicy promocji, którzy dokonają wcześniejszych płatności za towary zakupione w ramach oferty specjalnej będą mogli skorzystać również z dodatkowego rabatu posprzedażnego:

 

  • za płatności dokonane do 31.08.2020 r. – rabat 1,5%,
  • za płatności dokonane do 30.09.2020 r. – rabat 1,0%.

 

Rabat za wcześniejszą płatność będzie rozliczany w formie faktur korygujących do faktur, za które dokonano płatności. Do uzyskania rabatu za wcześniejszą płatność nie jest wymagane rozliczenie się ze wszystkich zobowiązań. Rabat ten będzie naliczany indywidualnie do każdej w całości zapłaconej faktury.

 

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Katalogu Online.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).