Aprobata Porsche dla trzech marek renowacyjnych premium Axalty

person Adrian Januszkiewicz 16/01/2019

Porsche AG dodało markę Cromax do listy zatwierdzonych producentów lakierów renowacyjnych.

Znalezienie się marki Cromax na tej ekskluzywnej liście oznacza, że teraz wszystkie trzy globalne marki renowacyjne należące do AxaltaCromax, Spies HeckerStandox – są zatwierdzone do użytku przez dealerów i warsztaty lakiernicze Porsche z całego świata. Axalta dysponuje aprobatą techniczną Porsche AG dla produktów Spies HeckerStandox od ponad 20 lat.

 

Dzięki aprobatom samochody Porsche są naprawiane przy użyciu najwyższej klasy produktów i najnowocześniejszych technologii.

Bardzo cieszymy się z kontynuacji naszej udanej współpracy z Porsche AG oraz dodania marki Cromax do instrukcji lakierniczych niemieckiego producenta. Wydajne i niezwykle praktyczne systemy lakiernicze marki Cromax doskonale sprawdzą się w autoryzowanych warsztatach lakierniczych i salonach Porsche. Dzięki nim naprawiane pojazdy zachowają swoją wartość, a prace zostaną wykonane zgodne z warunkami gwarancji. Jürgen Knorr Director Key Accounts, Refinish Systems, Axalta na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.