Apollo Tyres wprowadza na rynek model Vredestein Endurion Trailer | MOTOFAKTOR

Apollo Tyres wprowadza na rynek model Vredestein Endurion Trailer

person Adrian Januszkiewicz 16/09/2022

Apollo Tyres wprowadziło na rynek nową oponę rolniczą Vredestein Endurion Trailer zaprojektowaną z myślą o segmencie przyczep do ciężkiej pracy.

 

Opona Endurion Trailer charakteryzuje się kierunkowym wzorem bieżnika i wyjątkowymi, nierównoległymi, zakrzywionymi kostkami bieżnika, które mają zapewniać doskonałe właściwości samoczyszczące. Ponadto duża powierzchnia styku gumy w środkowej części opony ma zapewniać doskonały komfort jazdy i wyjątkową trwałość opony. Dodatkowe umocnienie szkieletu za pomocą stalowego opasania i wzmocnionego pierścienia ma gwarantować wyjątkową wytrzymałość oraz stabilność podczas ciężkiego transportu.

Opony Vredestein Endurion Trailer

Nowy model Endurion Trailer będzie dostępny od stycznia 2023 r. w następujących popularnych rozmiarach:

 

  • 560/60 R 22.5 IMP TL 165D
  • 600/55 R 26.5 IMP TL 169D
  • 650/55 R 26.5 IMP TL 173D
  • 600/60 R 30.5 IMP TL 173D

 

Źródło: Apollo Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).