Apollo Tyres rozszerza ofertę opon letnich Vredestein Ultrac | MOTOFAKTOR

Apollo Tyres rozszerza ofertę opon letnich Vredestein Ultrac

person Adrian Januszkiewicz 8/03/2022

18 nowych rozmiarów — najnowsza oferta gamy Vredestein Ultrac obejmuje teraz opony w rozmiarach od 15 do 18 cali.

Opony Ultrac zapewniać mają najlepsze osiągi w swojej klasie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, dzięki czemu, według zapewnień producenta, są idealnym wyborem opon letnich dla szerokiej gamy samochodów rodzinnych i kompaktowych. Opracowane przez globalne centrum badawczo-rozwojowe firmy Apollo Tyres zlokalizowane w holenderskim mieście Enschede opony Ultrac zapewniać mają wysoki poziom komfortu, a także doskonałą przyczepność, również podczas pokonywania zakrętów przy dużych prędkościach. Ma być to wynikiem wzmocnionego żłobienia z bardziej kwadratową powierzchnią styku oraz sztywniejszej rzeźby bieżnika i jego środkowej części z parabolicznymi rowkami bocznymi. Opona usprawniać ma również reakcję i precyzję układu kierowniczego, zwiększając bezpieczeństwo i dynamikę jazdy. Ponadto zapewniać ma wyjątkowo niski opór toczenia i znaczącą oszczędność paliwa.

Opony Vredestein Ultrac

Kolejny rok z nagrodami dla gamy Ultrac

Rozszerzenie oferty opon Ultrac następuje po tym, jak po raz kolejny zdobyły one uznanie niezależnego czasopisma jako opony o wiodących właściwościach w swojej klasie. Gama Ultrac znalazła się na drugim miejscu w teście przeprowadzonym w 2022 roku przez niemiecki magazyn motoryzacyjny „Auto Zeitung”, który został opublikowany w tym miesiącu.

 

Magazyn „Auto Zeitung” ocenił opony 10 różnych producentów, przeprowadzając szereg testów, w tym aquaplaningu, hamowania na mokrej nawierzchni i oporu toczenia. Publikacja oceniła opony Ultrac jako „Bardzo polecane” do użytku w różnych warunkach, w szczególności w regionach o nieprzewidywalnej pogodzie. Magazyn „Auto Zeitung” dodał: …nowe opony Ultrac mają najwyższe rezerwy w zakresie aquaplaningu i zapewniają niezwykle łatwe prowadzenie.

 

Silne i stałe zapotrzebowanie na opony Ultrac od momentu wprowadzenia ich na rynek na początku 2021 roku skłoniło nas do opracowania nowych wariantów, odpowiednich do większych kół, co zwiększyło dostępność produktu dla szerszej gamy pojazdów. Dzięki pracy naszych inżynierów z działu badawczo-rozwojowego opona zapewnia doskonałe parametry w zakresie przyczepności, komfortu i redukcji hałasu na wysoce konkurencyjnym rynku opon letnich – powiedział Daniele Lorenzetti, dyrektor ds. technologii w firmie Apollo Tyres.

 

Na temat testu w magazynie Auto Zeitung dodał: Zawsze jesteśmy dumni i odczuwamy satysfakcję, gdy niezależna publikacja docenia wydajność naszych produktów. Uznanie tak prestiżowego magazynu jak „Auto Zeitung” wiele mówi o gamie Ultrac oraz zespole, który za nią stoi.

 

Źródło: Apollo Tyres

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).