Aplikacja ProfiAuto z tytułem Męskiej Marki Roku 2018 | MOTOFAKTOR

Aplikacja ProfiAuto z tytułem Męskiej Marki Roku 2018

person Joanna Piszcz 15/11/2018

Aplikacja ProfiAuto, dynamizująca proces obsługi klientów w serwisach samochodowych, otrzymała wyróżnienie w plebiscycie Męska Marka Roku 2018.

Oprogramowanie, powstałe z inicjatywy marki ProfiAuto w oparciu o technologie firmy Microsoft, zostało nagrodzone przez kapitułę konkursową m.in. ze względu na innowacyjność.

 

„Męska Marka Roku – Siła Jakości” to ogólnopolski plebiscyt, w którym opisywane i rekomendowane są najlepsze produkty, usługi i rozwiązania stworzone z myślą o mężczyznach. W tym roku wśród wyróżnionych produktów znalazła się aplikacja ProfiAuto – narzędzie ułatwiające proces serwisowania samochodów. Przedstawiciele plebiscytu docenili przede wszystkim innowacyjność oprogramowania oraz jego zgodność z obowiązującymi na rynku trendami.

 

Aplikacja jest całkowicie nowym sposobem na komunikację klienta z warsztatem. Umawianie się na serwis sprowadza się do kilku kliknięć w smartfonie, bez odrywania się od codziennych zajęć. Za pomocą telefonu użytkownik może również śledzić proces naprawy, ma także dostęp do zarchiwizowanej, pełnej historii napraw. Dzięki skanerowi kodów AZTEC kierowcy mają możliwość przesłania warsztatowi pełnych danych samochodu, co również znacząco skraca m.in. czas potrzebny na skompletowanie odpowiedniego zestawu części. Po pozostawieniu pojazdu w serwisie kierowca jest informowany o przebiegu usługi i ma bieżącą kontrolę nad kosztorysem, może także wybrać dogodny termin odbioru.

 

O przyznaniu tytułu Męska Marka Roku 2018 decydowała kapituła w której znaleźli się eksperci, artyści i autorytety świata biznesu, m.in. dziennikarz Maciej Orłoś.

 

Źródło: ProfiAuto

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).