API AMTRA – baza wiedzy o produktach | MOTOFAKTOR

API AMTRA – baza wiedzy o produktach

person Adrian Januszkiewicz 20/05/2021

Od 17 maja na stronie internetowej marki Amtra dla jej klientów udostępniona została baza danych API AMTRA.

API AMTRA to baza danych obejmująca zgromadzone w jednym miejscu informacje o indeksach produktów z aktualnej oferty Grupy Amtra – takie, jak: nazwa produktu, KTM, opis marketingowy, link do zdjęcia, link do karty MSDS, kody: EAN / PKWiU / CN / MPP / GTU.

 

To również użyteczne funkcjonalności, m.in.:

 

  • wyszukiwanie produktów – po indeksie/nr KTM/nazwie produktu/zastosowaniu;
  • pobieranie i udostępnianie w formie linków: zdjęć/kart MSDS produktów – dla pojedynczych produktów lub w wybranym przez użytkownika zakresie;
  • eksport danych o produktach do plików xls, csv, pdf;
  • generowanie paczek z danymi i ich udostępnianie w postaci linków.

 

Źródło: Amtra

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).