Apel po Nexus Business Forum 2020 | MOTOFAKTOR

Apel po Nexus Business Forum 2020

person Adrian Januszkiewicz 19/03/2020

Gael Escribe, CEO Nexusa, po Forum Biznesowym w Amsterdamie przesłał apel do całej N! Społeczności w związku z pandemią koronawirusa.

Tegoroczne Forum Biznesowe Nexusa odbyło się w skromniejszym gronie niż poprzednio, ponieważ nie wszyscy delegaci mogli w nim uczestniczyć ze względu na pandemię koronawirusa.

 

CEO Nexusa, Gael Escribe zaznacza, że cała N! Społeczność ma dużo do stracenia w nadchodzących dniach i tygodniach, biorąc pod uwagę przyspieszenie krajowych ograniczeń na całym świecie. Gdy „kryzys zdrowotny” zostanie opanowany, mogą pojawić się ogromne wyzwania, których rozmiar  jest trudny do oszacowania w tej chwili.

 

Członkowie N! Społeczności, jeśli dowiedzą się o jakichkolwiek problemach związanych z COVID-19 wpływających na ich działalność, teraz lub w przyszłości, niezwłocznie proszeni są o kontakt z dyrektorem Nexusa ds. Marki i Komunikacji, Basem Dondersem (e-mail: bas.donders@nexusautomotive.eu).

 

Po zakończeniu forum biznesowego zebrano wszystkich pracowników Nexusa, aby zaprezentować im cel do natychmiastowej realizacji – plan zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich firm zrzeszonych w grupie Nexus co najmniej przez najbliższe trzy miesiące.

 

Galeria zdjęć z Nexus Business Forum 2020 jest dostępna TUTAJ. Z kolei tematy omawiane podczas forum są szerzej opisane TUTAJ.

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).