AP EXPERT 2019 – kolejny skuter za najlepszy test wiedzy

person Adrian Januszkiewicz 27/05/2019

Po majówce odbył się kolejny test wiedzy on-line AP EXPERT, a w ubiegłym tygodniu zostały wręczone nagrody, m.in. skuter.

Nagrodzono 10 najlepszych uczestników z najwyższą liczbą punktów za rozwiązany test.
Nagrodą za pierwsze miejsce był tradycyjnie skuter Barton Falcon 125, który znalazł swojego właściciela w Brzezinach k. Kalisza i trafił do właściciela warsztatu samochodowego – Tomasza Ułanowskiego. Radość z wygranej była ogromna i zasłużona, gdyż pan Tomasz zawsze był blisko pierwszego miejsca w rankingu i w końcu się udało. Pozostałych 9 najlepszych uczestników zostało obdarowanych dużymi zestawami chemii MaXgear.

 

Przed nami jeszcze 3 testy, najbliższy już 1 czerwca.

 

Każdy z uczestników, po zalogowaniu się na dedykowanej platformie www.apexpert.pl, ma do rozwiązania test, który składa się z 15 pytań, gdzie każda poprawna odpowiedź jest nagradzana aż 300 punktami. Najlepsi klienci mogą zyskać aż 27 tysięcy punktów w promocji, które mogą zadecydować o awansie do Wielkiego Finału z pełną dawką emocji motorsportowych i pulą nagród o wartości prawie pół miliona złotych.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).