AP EXPERT 2019 – czwarty skuter już wręczony | MOTOFAKTOR

AP EXPERT 2019 - czwarty skuter już wręczony

person Adrian Januszkiewicz 25/06/2019

Kolejny laureat promocji AP EXPERT 2019 otrzymał skuter Barton Falcon 125. Został nim Łukasz Bogus z warsztatu Auto-Bogus Wiesław Bogus.

Skuterów nigdy dosyć, szczególnie dla osób, które posiadają niebywałą wiedzę z zakresu mechaniki pojazdowej. Prawdziwych ekspertów nagradza Auto Partner w promocji AP EXPERT, która wyłoni Wybitnego Wśród Ekspertów już niebawem, początkiem września podczas Wielkiego Finału AP EXPERT.

 

Do tego czasu trwają eliminacje i testy on-line na specjalnej dedykowanej platformie internetowej. W czerwcu odbył się już czwarty test i tym samym został wręczony już czwarty skuter.

 

Nagrodzono jak zawsze 10 najlepszych uczestników z najwyższą ilością punktów za rozwiązany test. Nagrodą za I miejsce był tradycyjnie skuter Barton Falcon 125, który znalazł swojego właściciela w Kamieńcu Ząbkowskim i trafił do warsztatu Auto-Bogus Wiesław Bogus, do  Łukasza Bogusa. Pozostałych 9 najlepszych uczestników zostało obdarowanych dużymi zestawami chemii MaXgear.

 

Przed nami już tylko 2 testy, w lipcu i sierpniu, a potem Wielki Finał z olbrzymia dawką emocji i atrakcji.

 

Już 1 lipca rusza przedostatni test, który składa się z 15 pytań, a każda poprawna odpowiedź jest nagradzana aż 300 punktami. Najlepsi klienci mogą zyskać aż 27 tysięcy punktów w promocji, które mogą zadecydować o awansie do Wielkiego Finału, gdzie do zdobycia jest pula nagród o wartości prawie pół miliona złotych.

 

Więcej informacji na stronie promocji.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).