Antykuna.pl – dobra marka na trudne czasy | MOTOFAKTOR

Antykuna.pl - dobra marka na trudne czasy

person Redakcja 1/06/2020

W Wieliczce pod Krakowem od 2008 roku przez firmę Antykuna.pl produkowane są odstraszacze na gryzonie w tym kuny.

Zwierzęta te chętnie wchodzą do komory silnika powodując problemy dla właścicieli aut. Atakowane są zarówno nowe, jak i starsze samochody. Klienci po powtórnej wymianie części uszkodzonych przez kuny szukają sposobu jak się uchronić przed ponownymi problemami. Działanie kun wywołuje duże straty finansowe oraz powoduje brak pewności użytkowania samochodu.

 

Sposobem na te problemy jest zainstalowanie odstraszacza ultradźwiękowego w komorze silnika. Jak to bywa w dzisiejszych czasach oferta na rynku jest duża. Od odstraszaczy z Dalekiego Wschodu poprzez odstraszacze Made in Germany aż do urządzenia produkcji polskiej.

O co chodzi z tymi odstraszaczami ultradźwiękowymi? Które są skuteczne? Jak i gdzie je montować?

Firma Antykuna.pl, prowadzona przez inż. Pawła Luberdę, znalazła pomysł i sposób jak zaradzić tym problemom klientów. Po 2 latach prób i badań oraz doskonalenia urządzeń odstraszających doprowadziły do sukcesu na rynku motoryzacyjnym oraz budowlanym.

 

Produkują oni kilkanaście rodzajów sprawdzonych i skutecznych odstraszaczy, zarówno do aut, domów, na parkingi czy do ogrodu.

 

Jeżeli chodzi o zabezpieczenie aut przed kunami oferują klientom skuteczne odstraszacze samochodowe emitujące zmienną częstotliwość ultradźwięków, dopasowane do komory silników poszczególnych samochodów.

 

Dobór urządzeń zależy od marki samochodu oraz jej modelu, a także od pojemności silnika oraz zabezpieczenia komory silnika od dołu.

 

Odstraszacze ANTYKUNA.pl są w stanie zabezpieczyć 100% pojazdów poruszających się po naszych drogach.

Firma współpracuje z hurtowniami, sklepami motoryzacyjnymi oraz serwisami i warsztatami samochodowymi stale poszerzając grono swoich klientów profesjonalistów, którzy swoim klientom chcą zaoferować dobry i sprawdzony produkt.

Dla naszych klientów przeprowadzamy szkolenia, oferujemy infolinię do doboru rodzaju odstraszacza do każdego samochodu. Firmom współpracującym z nami oferujemy towar z atrakcyjnymi rabatami. inż Paweł Luberda

 

Warto zadbać w trudnych czasach o swoich klientów, zaproponować im pomoc przy problemie z kunami, nie pozwalając na to, aby klient szukając i w internecie zamówił odstraszacz, który nie tylko że nie działa, to jeszcze będzie źle zamontowany przez właściciela samochodu.

 

Ponadto firma produkuje urządzenia do zabezpieczania parkingów.

 

Jest to oferta także skierowana do właścicieli serwisów samochodowych, właścicieli komisów czy dealerów, których auta klientów są atakowane przez gryzonie podczas postoju.

 

W tym przypadku jest kilka rodzajów odstraszaczy hermetycznych, które mogą pracować na zewnątrz, przymocowane do ściany, słupów, przykręcone do podłoża parkingu lub wbijane w ziemie. Zasięg takich urządzeń zabezpiecza kilka stanowisk aut przed niepożądanymi szkodnikami.

 

Dane kontaktowe Antykuna.pl:

 

e-mail: biuro@antykuna.pl

www. antykuna.pl

tel.: 607 403 777, 508 697 797

 

Artykuł sponsorowany przez Antykuna.pl

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).