Anna Gańczarek-Rał w barwach Valvoline w Portugalii | MOTOFAKTOR

Anna Gańczarek-Rał w barwach Valvoline w Portugalii

person Adrian Januszkiewicz 14/10/2021

VTD – dystrybutor olejów i smarów Valvoline wspierał Annę "Ganczi" Gańczarek-Rał podczas prestiżowego wyścigu FIA Hill Climb Masters.

FIA Hill Climb Masters to prestiżowe zawody organizowane co 2 lata, w których rywalizuje elita światowych kierowców wyścigowych. Nazywane są swoistą olimpiadą dla kierowców wyścigów górskich. Ostatni pojedynek mistrzów rozegrał się w miniony weekend i była to już 4. edycja tej imprezy. Gospodarzem wydarzenia zostało, malowniczo położone, miasto Braga na północy Portugalii.

FIA Hill Climb Masters to zawody zorganizowane na najwyższym światowym poziomie. Warto na nie czekać, bo zawsze są wspaniałym ukoronowaniem sezonu. Oprócz rywalizacji sportowej, FIA Hill Climb Masters to niesamowita atmosfera, którą tworzą kierowcy z całego świata i tysiące kibiców. Dla mnie była to okazja, by spotkać się z niektórymi z nich już po raz drugi i porównać swój progres od czasu poprzedniej edycji, zwłaszcza że tegoroczna trasa była wyjątkowo szybka. Anna Gańczarek-Rał

 

W tym roku w biało-czerwonych barwach wystąpiło aż 14 kierowców i była to rekordowa liczba zawodników z naszego kraju, którzy zostali wyłonieni w zawodach międzynarodowych w mijającym sezonie. Polacy, typowani na faworytów, ostatecznie zdominowali rywalizację w trzech grupach. W kategorii pierwszej, czyli wśród samochodów z zamkniętym nadwoziem, zajęli wszystkie stopnie podium. Ania natomiast uzyskała świetny czas 1:42,506 min. w ostatnim podjeździe finałowego wyścigu, zajmując 11. miejsce w grupie piątej i 10. w kategorii kobiet.

 

Zarówno kierowcy, ich zespoły techniczne, jak i sponsorzy mocno wierzyli, że konsekwencja i zaangażowanie przełoży się na sukces całego teamu w tej prestiżowej rywalizacji.

Stoi za nami ponad 150-letnie doświadczenie Valvoline, pierwszej marki olejowej na świecie, która wspiera sporty motorowe od momentu ich powstania. Jako dystrybutorzy olejów i środków smarnych, a jednocześnie entuzjaści pojazdów na dwóch i czterech kołach, staramy się pielęgnować te tradycje, wspierając sportowców w ich rywalizacji w Polsce i na zawodach międzynarodowych. Cieszymy się, że możemy pracować z Anią „Ganczi” Gańczarek i jesteśmy dumni z jej sukcesu i progresu, jaki osiągnęła na przestrzeni ostatnich kilku lat. Przypominam, że Ania debiutowała w tym sporcie zaledwie w 2018 roku, już wówczas startując w Reprezentacji Polski w międzynarodowych zawodach. Szymon Wróbel Marketing Manager z firmy VTD, dystrybutora olejów i smarów Valvoline

 

Oleje i chemia techniczna Valvoline dla profesjonalistów to główna gałąź działalności VTD. Ofertę dystrybutora dopełniają filtry LUCAS oraz środki antykorozyjne Tectyl.

 

Źródło: Valvoline

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).