Andrzej Kisała w zarządzie MOTO Flota Sp. z o.o. | MOTOFAKTOR

Andrzej Kisała w zarządzie MOTO Flota Sp. z o.o.

person Adrian Januszkiewicz 13/08/2019

W związku z rezygnacją Adama Kapka z funkcji prezesa zarządu spółki, jego skład uzupełnił Andrzej Kisała, dotychczasowy dyrektor zarządzający.

MOTO Flota specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju. Prezesem spółki przez 9 lat był Adam Kapek, który 31.07.2019 r. złożył rezygnację z pełnienia funkcji i został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu firmy Moto-Profil – spółki-matki MOTO Floty.

Niemal dekada pracy nad fantastycznym projektem, jakim jest MOTO Flota, zaowocowała 30-krotnym zwiększeniem skali działalności firmy. Nadszedł czas pójść o krok dalej i nadal rozwijać branżę flotową, ale teraz z nieco innej perspektywy. Objęcie funkcji wiceprezesa firmy Moto-Profil, będącej również właścicielem marki ProfiAuto oraz sieci ProfiAuto Serwis, pozwoli nam na efektywne połączenie potencjału marek i osiągnięcie efektu synergii . Adam Kapek wiceprezes firmy Moto-Profil

 

Do zarządu MOTO Floty dołączył Andrzej Kisała, absolwent Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Akademii Leona Koźmińskiego, który zdobywał wiedzę i doświadczenie m.in. w zarządzaniu sprzedażą w branży FMCG oraz w strukturach PKN ORLEN S.A., gdzie odpowiadał m.in. za sprzedaż kart paliwowych, transformację strategii sprzedaży paliw w sektorze B2B czy rozwój systemu kart paliwowych FLOTA.

Z MOTO Flotą jestem związany od 2017 roku, do tej pory pełniłem obowiązki dyrektora zarządzającego. Powołanie na członka zarządu spółki to dla mnie nobilitacja i motor napędowy do dalszych działań. Obecnie pod opieką firmy znajduje się ponad 60 tysięcy pojazdów. Zaufały nam znane i cenione marki, między innymi Business Lease, Millennium Leasing, PKP Cargo, Red Bull i Warta. Zdobyliśmy szereg nagród, w tym Gazele Biznesu oraz statuetki Fleet Derby. Tendencja jest zwyżkowa, dlatego w najbliższych latach będziemy koncentrować się przede wszystkim na rozwoju nowatorskich rozwiązań. Andrzej Kisała członek zarządu firmy MOTO Flota

 

MOTO Flota wspiera klientów w zarządzaniu flotą samochodową, pozwalając firmom na uzyskanie pełnej kontroli nad pojazdami przy jednoczesnej redukcji kosztów serwisowania. Kompleksowe usługi serwisowe świadczone są na terenie całego kraju. MOTO Flota oferuje również profesjonalny system do zarządzania flotą online: MOTO Flota Manager.

 

Źródło: MOTO Flota

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).