Amerykańska fabryka Nokian Tyres z certyfikatem ISO | MOTOFAKTOR

Amerykańska fabryka Nokian Tyres z certyfikatem ISO

person Adrian Januszkiewicz 6/07/2020

Nowy zakład produkcyjny Nokian Tyres w Dayton w USA zdobył certyfikat ISO 9001 świadczący o dbałości firmy o najwyższy poziom oferowanych produktów.

Firma Nokian Tyres poinformowała o lokalizacji swojej północnoamerykańskiej fabryki w Dayton w maju 2017 r. Z myślą o produkcji bezpiecznych opon zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju specjaliści marki niezwłocznie przystąpili do opracowywania rygorystycznych standardów zarządzania jakością. Podobne procesy i zasady obowiązują już w dwóch pozostałych zakładach firmy w Nokii w Finlandii i Wsiewołożsku w Rosji. Certyfikat uzyskano w niecałe pół roku od otwarcia fabryki.

Uznanie dla naszego systemu zarządzania jakością to dla nas zaszczyt. Choć zakład działa dopiero od kilku miesięcy, proces zarządzania jakością bazuje na ugruntowanym doświadczeniu naszych starszych obiektów. Teppo Huovila wiceprezes ds. jakości i zrównoważonego rozwoju

 

Intensywny proces certyfikacji ISO 9001 obejmuje audyty prowadzone przez niezależną, zewnętrzną jednostkę certyfikującą oraz przeszkolony personel wewnętrzny. Certyfikat ISO 9001 mają już wszystkie trzy fabryki Nokian Tyres na świecie.

 

Firma przygotowuje się do wprowadzenia nowych produktów dla kierowców północnoamerykańskich w ciągu nadchodzących miesięcy.

 

Źródło: Nokian Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).