Amerigo International uruchomił platformę E-RELIABLE | MOTOFAKTOR

Amerigo International uruchomił platformę E-RELIABLE

person Adrian Januszkiewicz 16/10/2019

Międzynarodowa firma usługowa Amerigo International rozwija swoje rozwiązania, wprowadzając innowacyjną platformę cyfrową E-RELIABLE, zaprezentowaną na targach Equip Auto 2019.

E-RELIABLE ma umożliwiać dystrybutorom składanie zamówień bezpośrednio u dostawców, przy jednoczesnym zaspokojeniu wszystkich specyficznych potrzeb handlu międzynarodowego.

 

Celem Amerigo International jest ułatwienie międzynarodowych wymian i poprawienie dostępu dystrybutorów do potrzebnych części w skali globalnej. Efektem tego jest platforma E-RELIABLE, która została wprowadzona po roku od rozpoczęcia działalności przez Amerigo International.

Od katalogu do platformy zamówień

E-RELIABLE to ewolucja katalogu RELIABLE, który został specjalnie dostosowany do pojazdów specyficznych dla rynków wschodzących i do rozwiązania ich ograniczeń. Katalog został opracowany na podstawie danych dotyczących dostaw (TecDoc) lub oryginalnego wyposażenia.

 

Od momentu uruchomienia katalog RELIABLE jest stale ulepszany i przerabiany, aby zapewnić najlepsze dopasowanie do marginalnych lub nawet nieznanych pojazdów w Europie. Ten katalog zawiera również wiele informacji technicznych, w tym schematy montażowe i samouczki wideo dla mechaników na całym świecie.

 

Od 2020 r. nowa platforma zamówień elektronicznych E-RELIABLE ma umożliwić dystrybutorom na całym świecie niezawodne i natychmiastowe składanie zamówień elektronicznych, niezależnie od lokalnych standardów.

Rynki rozwinięte ustanowiły standard, taki jak TecCom, aby umożliwić dystrybutorom składanie zamówień. Na targach Equip Auto zaprezentujemy pierwsze rozwiązanie stworzone dla specyfiki rynków wschodzących. Olivier van Ruymbeke CEO Amerigo International

Innowacyjne funkcje dla E-RELIABLE

Ewolucja katalogu i jako taka oparta na tej samej logice współtworzenia, E-RELIABLE ma stać się platformą, której sektor oczekuje, biorąc pod uwagę dynamikę i zmienność rynków wschodzących. Cyfryzacja oparta jest na specyfikacjach wymagań, które uwzględniają konkretne oczekiwania każdego rynku i każdego dystrybutora będącego członkiem, i obejmuje całkowicie innowacyjne funkcje.

 

Oprócz przekazywania zamówień i wkrótce przetwarzania faktur platforma E-RELIABLE będzie oferować funkcje odpowiadające konkretnym i zasadniczym wymaganiom handlu międzynarodowego, takie jak przesyłki konsolidacyjne. Dystrybutorzy będą mogli wtedy zoptymalizować zawartość paczek lub wybrać najlepszy punkt wysyłkowy spośród kilku magazynów swoich dostawców na całym świecie.

Te całkowicie innowacyjne funkcje pokazują, w jakim stopniu platforma cyfrowa E-RELIABLE została zaprojektowana przez specjalistów handlu międzynarodowego. Każdy dystrybutor, czy to w Algierii, czy w Chile, będzie mógł składać zamówienia do swojego dostawcy tak łatwo, jakby był we Francji lub w Niemczech. Olivier van Ruymbeke

Pełna zgodność z polityką handlową dostawców

Chociaż E-RELIABLE jest dostępna dla wszystkich członków Amerigo International, zamówienia są możliwe tylko między dystrybutorami a dostawcami, którzy już sformalizowali chęć współpracy.

Chcemy ułatwiać i usprawniać istniejące stosunki handlowe, ale w żaden sposób nie ingerować w politykę handlową ani politykę cenową naszych dostawców. W przypadku E-RELIABLE kupujący muszą uzyskać aprobatę swoich dostawców, zanim będą mogli składać zamówienia. Olivier van Ruymbeke

 

Platforma będzie dostępna dla wszystkich klientów Automotor France i członków Amerigo International w lutym 2020 r.

 

Źródło: Amerigo International

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).